Komunikaty powrót

Lista nowowstępujących , którzy zakwalifikowali się na egzamin testowy w dniu 6.05.2018r.

gr. I godz. 9:00

 

  1. Behnke Arkadiusz                      
  2. Bona Sławomir                            
  3. Buliński Krzysztof                      
  4. Bylewska Patrycja                     
  5. Bystranowska Monika              
  6. Chmielewski Tomasz                
  7. Chojnacki Radosław                  
  8. Dekowski Hubert                       
  9. Dynarowicz Dariusz                  
  10. Fierek Tomasz                           
  11. Goliński Robert                         
  12. Grzegorzewski Marcin           
  13. Hudziak Michał                         
  14. Idziakowski Artur                   
  15. Jankowski Tomasz                   
  16. Jarocki Radosław                                 
  17. Jaroszewski Wiktor                 
  18. Jęcek Tomasz                             

 gr. II godz. 10:30

 

  1. Kawalir Mirosław                       
  2. Kosobucki Cezary                       
  3. Kościński Sławomir                   
  4. Krasicka Elżbieta                        
  5. Kubicki Piotr                                
  6. Kusz Krystian                              
  7. Łuczak Paweł                               
  8. Morkowski Jerzy                        
  9. Nowak Paweł       
  10. Ogonowski Marcin                
  11. Okseniuk Sebastian               
  12. Ostrowska Lidia                                 
  13. Piasecki Lech                           
  14. Podemski Zbigniew               
  15. Pszczółka Andrzej                 
  16. Rusjan Mariusz                                   
  17. Schultek Dariusz                                
  18. Synak Mariusz                        
  19. Szachta Krzysztof                              
  20. Szczepaniak Paweł                

 

gr. III godz. 12:00

 

  1. Babiński Michał          
  2. Gąsiorowski Maciej               
  3. Glugla Mariusz                        
  4. Kutrzuba Szymon                              
  5. Lewandowski Robert                       
  6. Michna Joanna                        
  7. Młynarski Dariusz                 
  8. Opoka Stanisław
  9. Pałamarczuk Dawid              
  10. Piekarski Michał                                                                                          
  11. Piekart Mariusz          
  12. Stefański Piotr 
  13. Szmańda Tomasz                               
  14. Szylman Maciej                                   
  15. Wnęk Wojciech                                   
  16. Woźniak Daniel                                  

Napisz komentarz

Dołącz do nas