Trofea myśliwskie powrót

Medalowe łopaty daniela Daniele

Lp.MyśliwyNadleśnictwoRok zdobyciaLiczba pkt. CICMedalŹródło
Medal złoty
1.Werno PiotrSzubin2018192,91
2.Połom EdwardZamrzenica1980189,72
PO 03
3.Gwizdała Maciej PiotrSzubin2016189,69
4.Daniłko JózefZamrzenica1989186,47
PO 03
5.Hein BeataSzubin2014186,37
6.Cisoń AndrzejDąbrowa2016185,64
7.Kumkowski AndrzejZamrzenica1994185,23
PO 03
8.Madej PiotrSzubin2014184,22
9.Ptaszkiewicz MichałSzubin2017184,07
10.Kamieniarz Jarosław MarekSzubin2014184,04
11.Werno PiotrSzubin2010181,77
12.Kamieniarz Jarosław MarekSzubin2018181,44
13.Szulc AleksandraSzubin2012180,22
-
14.Kaczmarek JanuszZamrzenica2011180,09
OHZ N-ctwa Zamrzenica
Medal srebrny
15.Malina KarolZamrzenica2011179,64
OHZ N-ctwa Zamrzenica
16.Kumkowski BatoszZamrzenica2017179,19
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
17.Sługocki MirosławDąbrowa2015177,29
OHZ LP Nadleśnictwa Dąbrowa
18.Madej PiotrSzubin2014176,75
19.Kwiecień TomaszDąbrowa2016176,25
20.Hansen StefanDąbrowa2012175,95
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
21.Kamieniarz Jarosław MarekSzubin2017175,66
22.Ziemiński LeszekLutówko2014175,51
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
23.Bloching UrlichDąbrowa2008174,60
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
24.Rybka HenrykDąbrowa2009174,55
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
25.Kobierowski TadeuszDąbrowa2014174,47
26.Madej PiotrSzubin2018174,27
27.Gzella MirosławDąbrowa2009174,21
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
28.Werno PiotrSzubin2017174,01
29.Wenda AdamZamrzenica2006173,96
OHZ N-ctwa Zamrzenica
30.Hansen Jens PeterZamrzenica2012173,72
OHZ N-ctwa Zamrzenica
31.Ślęzak BenedyktSzubin2016173,53
32.Jacobsen KimZamrzenica2010173,24
OHZ N-ctwa Zamrzenica
33.Szurlej ŁukaszOsie2015172,73
34.Gorczyca StanisławDąbrowa2008172,70
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
35.Pałubicki RafałDąbrowa2017172,01
36.Zwinge PeterZamrzenica2009171,78
OHZ N-ctwa Zamrzenica
37.Gzella MirosławOsie2015171,78
38.Madej PiotrSzubin2017171,50
39.Karetko ArturDąbrowa2009171,07
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
40.Otlewski KrzysztofDąbrowa2009170,98
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
Medal brązowy
41.Ziemiński LeszekLutówko2014168,53
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
42.Gwizdała DariuszSzubin2016168,26
43.Madej PiotrSzubin2017167,66
44.Rehumus GerhardDąbrowa2007167,47
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
45.Dzisko JanuszDąbrowa2011167,04
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
46.Jachowski StanisławLutówko2014166,42
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
47.Gadzała JanOsie2016166,38
48.Gzella MirosławDąbrowa2008166,05
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
49.Huusmann KarenZamrzenica2012165,75
OHZ N-ctwa Zamrzenica
50.Włodarczyk TadeuszDąbrowa2010165,72
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
51.Ziółkowski GrzegorzDąbrowa2015165,60
OHZ LP Nadleśnictwa Dąbrowa
52.Werno PiotrSzubin2014165,44
53.Jorgensen AndreasZamrzenica2009165,23
OHZ N-ctwa Zamrzenica
54.Żuchowski WitoldDąbrowa2008164,14
55.Nielsen J.AZamrzenica2005162,93
OHZ N-ctwa Zamrzenica
56.Sekuła MieczysławDąbrowa2012162,88
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
57.Balwierczak EdwardDąbrowa2012162,82
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
58.Wagner TadeuszDąbrowa0000162,19
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
59.Stępniewski LeszekRóżanna2012161,91
60.Karwan MarekLutówko2016161,91
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
61.Grugel MarekTuchola2016160,80
62.Gawłowski RomanLutówko2009160,74
ZO PZŁ we Włocławku
Dołącz do nas