Trofea myśliwskie powrót

Medalowe parostki sarny Rogacze

Trofeum z rogacza sarny jest jego poroże zwane parostkami. W wycenie parostków saren decydującymi elementami pomiarowymi są: długość tyk, ciężar netto i objętość parostków (ustalana przez ważenie poroża zanurzonego w wodzie), rozłoga parostków (pkt przydzielane wg procentu rozstawu do długości tyk). Punkty za piękno dodaje się za ubarwienie, uperlenie i zakończenie odnóg oraz za kształt parostków.

Lp.MyśliwyNadleśnictwoRok zdobyciaLiczba pkt. CICMedalŹródło
Medal złoty
1.Semrau K.Różanna1992193,82
K. Morow 1994
2.Makuch MirosławOsie2014184,57
3.Świtek Jacek MarianGniewkowo2017171,38
4.Mokry KrzysztofŻołędowo2017165,02
5.Zmarzlak JakubZamrzenica2015164,28
6.Trzebiński MaciejGołąbki2013158,22
Czempiń 2014 r.
7.Jabłoński AndrzejRunowo2018158,02
8.Perek ZŁabiszyn1975157,65
Katalog wystawowy Plowdiw 1981
9.Śmiłowski ŁukaszMiradz2018157,10
10.Zabrocki RafałRytel2018156,52
11.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2013156,28
Czempiń 2014 r.
12.Troszyński HubertGniewkowo2013154,32
13.Rohde FridrichSzubin2000154,25
OHZ Nadleśnictwa Szubin
14.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2012153,28
Czempiń 2014 r.
15.Przemorski GrzegorzSzubin2012152,35
Czempiń 2014 r.
16.Żuryń SławomirRunowo2016151,15
17.Szymnowski ArkadiuszRunowo2018147,72
18.Gawor MirosławZamrzenica2014147,68
19.Korpolewski K.Nakło1976147,45
Morow K. 1994 r.
20.Żuryń SławomirRunowo2016147,05
21.Nitzschke MichaelMiradz2003146,25
22.Pąk LeszekGniewkowo2014145,90
23.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2015145,90
24.Talaśka Zdzisław StanisławŻołędowo2017144,58
25.Obarzanek StanisławRóżanna2011144,00
Czempiń 2014 r.
26.Szurik ArturRunowo2018143,55
27.Ostrowska GabrielaSzubin2016142,98
28.Strus Hans GerdSzubin2003142,00
OHZ Nadleśnictwa Szubin
29.Norling IngemarSzubin2015141,85
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
30.Paczkowski JacekGniewkowo2013141,64
31.Albertsen Peter BergZamrzenica2015141,09
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
32.Bernady TadeuszMiradz2015141,08
33.Imański TadeuszCierpiszewo2011140,55
Czempiń 2014 r.
34.Karpiński C.Kamienica1973140,35
K. Morow 1994
35.Osiniak HubertSzubin2014139,02
36.Fogtmann KimMiradz2011138,90
37.Kunda Maciej WitoldDąbrowa2017138,85
38.Jensen AageSzubin2014138,80
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
39.Trzebiński MaciejGołąbki2013138,68
Czempiń 2014 r.
40.Bednarek JerzyMiradz2016138,45
41.Litkowski Marian StanisławDąbrowa2018137,45
42.Gawron KazimierzSolec Kujawski2013137,25
43.Makking FreddyMiradz2011137,07
44.Nyholt SimonLutówko2014137,03
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
45.Świtek Jacek MarianGniewkowo2018136,95
46.Wikstrom P.J.Zamrzenica2007136,56
OHZ N-ctwa Zamrzenica
47.Hart ErikŻołędowo2015136,42
48.Świtek Jacek MarianGniewkowo2011136,18
49.Lesak RyszardOsie2010136,05
50.Kristensen NielsGołąbki2011135,90
51.Christiansen JanMiradz2011135,72
52.Grabowski MariuszGniewkowo2017135,72
53.Żelazny Piotr MarekGniewkowo2018135,72
54.Żyliński DariuszSolec Kujawski2014135,55
55.Imański MarcinMiradz2018135,50
56.Szurlej ŁukaszOsie2014135,40
57.Wiedeholtz MarcinGniewkowo2014135,35
58.Czarczyński Jan AntoniGniewkowo2018135,00
59.Friedhelm GawertŚwit2005134,90
OHZ Nadleśnictwa Tuchola
60.Żuryń SławomirRunowo2017134,88
61.Jensen SorenGołąbki2012134,30
62.Świtek Jacek MarianGniewkowo2018134,30
63.Śmiłowski ŁukaszMiradz2018134,27
64.Kjaer DaanySzubin2014134,15
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
65.Kumkowski BatoszZamrzenica2018134,10
66.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2015134,08
67.Berggren MortenSzubin2010133,62
OHZ Nadleśnictwa Szubin
68.Vestargoard JensRóżanna2018133,58
69.Bartczak RafałGniewkowo2014133,32
70.Hansmeier SvenGołąbki2012133,15
71.Wojtasiński WojciechMiradz2017132,57
72.Hansmeier SvenGołąbki2012132,35
73.Słomiński JózefRytel2014132,12
74.Grabowski MariuszGniewkowo2013131,70
75.Hansen Jes JacobSzubin2012131,50
OHZ Nadleśnictwa Szubin
76.Madsen AlanMiradz2011131,34
77.Szczepiński AndrzejOsie2014131,20
78.Gert Broch Nielsen NielsRunowo Krajeńskie2015130,98
OHZ LP Nadleśnictwo Runowo
79.Korpolewski E.Nakło1975130,75
Morow K. 1994 r.
80.Cichy Jan WładysławŻołędowo2018130,60
81.Mądry AugustynMiradz2017130,58
82.Rohde FridrichSzubin2006130,37
OHZ Nadleśnictwa Szubin
83.Primdahl SorenSzubin2011130,37
OHZ Nadleśnictwa Szubin
84.Majewski RafałGołąbki2018130,15
85.Muller PaulGołąbki2012130,05
86.Dising FlemimingSzubin2002130,00
OHZ Nadleśnictwa Szubin
Medal srebrny
87.Christiansen JanMiradz2011129,90
88.Beil WitoldLutówko2014129,75
89.Kempiński SzymonLutówko2011129,72
90.Pascal BoutnotMiradz2012129,64
91.Feldheim RyszardDąbrowa2014129,55
92.Żuryń SławomirRóżanna2018129,55
93.Osiniak KazimierzSzubin1978129,45
K. Morow 1994
94.Christiansen Viggo VolfGołąbki2009129,38
-
95.Tchorzewski EugeniuszGniewkowo2012129,38
96.Dziamski ZbigniewSolec Kujawski2002129,25
-
97.Montowski ZbyszkoRóżanna2016129,15
98.Christiansen Viggo VolfGołąbki2009129,00
-
99.Hansen Jes JacobSzubin2012129,00
OHZ Nadleśnictwa Szubin
100.Gimbrere RaymondSzubin2014128,95
101.Trzeciak Stanisław MarekLutówko2013128,72
102.Christiansen Viggo VolfGołąbki2012128,50
103.Esze Bohdan WładysławGniewkowo2018128,50
104.Goebel Marcin WojciechPrzymuszewo2017128,30
105.Siebers VernerGołąbki2012127,95
106.Worblow AriebertMiradz2011127,90
107.Ambrozik ZbigniewSzubin2013127,65
108.Gralak GrzegorzGniewkowo2016127,65
109.Kumkowski BatoszZamrzenica2013127,48
110.Żuryń SławomirRunowo2018127,42
111.Dising FlemimingSzubin2011127,15
OHZ Nadleśnictwa Szubin
112.Cichy Jan WładysławŻołędowo2015127,08
113.Henninssen HausMiradz2012126,95
114.Niemiec SławomirGniewkowo2009126,43
115.Montowski AndrzejRóżanna2015126,18
116.Hansmeier GunterGołąbki2012126,10
117.Trzaskalski JózefToruń2016126,00
118.Zomkowski Rafał KazimierzDąbrowa2017125,88
119.Bydgland ThorbjoernSzubin2012125,80
OHZ Nadleśnictwa Szubin
120.Pawlak EugeniuszOsie2014125,75
121.Jensen Henrik H.Gołąbki2012125,66
122.Berthelsen KimSzubin2013125,60
OHZ Nadleśnictwa Szubin
123.Rezmer RyszardDąbrowa2014125,58
124.Cichy Jan WładysławŻołędowo2012125,52
125.Bulicz PiotrDąbrowa2017125,52
126.Behnsen HeikeSzubin2000125,50
OHZ Nadleśnictwa Szubin
127.Mathiasen MartinGołąbki2012125,43
128.Stosik Kazimierz JózefSzubin2016125,28
129.Kostusiak Marian AntoniSolec Kujawski2014125,12
130.Łukowicz JanŻychlice-Chojnice1927124,90
Katalog z wystawy Berlin 1937
131.Larsen Jorgen BachSzubin2013124,77
132.Kumkowski BatoszZamrzenica2014124,70
133.Darley LaurenceRunowo2018124,62
134.Front RadosławTuchola2013124,58
135.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2014124,42
136.Krokos AndrzejSzubin2014124,38
137.Pabianek ŁukaszSolec Kujawski2016124,38
138.Tadzik AndrzejMiradz2009124,18
-
139.Okonek KazimierzZamrzenica2015124,10
140.Spica StanisławTuchola2014124,05
141.Grugel MarekTuchola2013123,92
142.Usowski PatrykGołąbki2014123,82
143.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2016123,78
144.Pedrycz MarekSolec Kujawski2008123,65
-
145.Śmiłowski ŁukaszMiradz2014123,27
146.Majewski WłodzimierzSzubin2003123,20
-
147.Pawlak EugeniuszTrzebciny2017123,10
148.Esze MarekGniewkowo2018123,05
149.Wojtasiński WojciechMiradz2014123,02
150.Zomkowski Rafał KazimierzTrzebciny2018122,92
151.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2010122,90
152.Pries RasmusSzubin2011122,87
OHZ Nadleśnictwa Szubin
153.Janikowski Przemysław PiotrBydgoszcz2016122,85
154.Kristensen NielsGołąbki2011122,55
155.Niewczas Piotr WojciechCierpiszewo2018122,48
156.Rohde FridrichSzubin2008122,42
OHZ Nadleśnictwa Szubin
157.Cichy Jan WładysławŻołędowo2017122,42
158.Christiansen JanMiradz2012122,33
159.Łusiak JanRunowo2018122,30
160.Lehnarth MaciejSzubin2012122,20
OHZ Nadleśnictwa Szubin
161.Moller HausGołąbki2012122,15
162.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2013122,12
163.Henninssen HausGołąbki2011122,07
164.Jażdzewski MarekLutówko2013122,05
165.Olsen PerSolec Kujawski2009122,03
-
166.Żuryń SławomirRunowo2016122,03
167.Kaczmarek Łukasz KrzysztofWoziwoda2017122,00
168.Iversen JorgenGołąbki2012121,95
169.Wiśniewski KrzysztofGniewkowo2011121,90
170.Jacobsen FinnZamrzenica2008121,83
OHZ N-ctwa Zamrzenica
171.Oset JanGniewkowo1989121,75
172.Larsen Jorgen BachSzubin2013121,62
173.Jarmuż JanuszGołąbki2009121,60
-
174.Anklam BernardSzubin2006121,50
OHZ Nadleśnictwa Szubin
175.Żuryń SławomirRunowo2017121,35
176.Świtek Jacek MarianGniewkowo2009121,35
177.Christiansen JanMiradz2011121,27
178.Hansmeier SvenGołąbki2013121,25
179.Ciesielski Stanisław KazimierzSolec Kujawski2017121,02
180.Frederiksen AncerSzubin2012121,00
OHZ Nadleśnictwa Szubin
181.Owczarzak GrzegorzGołąbki2018120,92
182.Hennongsen HansMiradz2013120,65
183.Nitzschke MichaelMiradz2011120,62
184.Tywoniuk JarosławLutówko2016120,60
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
185.Nitzschke MichaelMiradz2011120,37
186.Świtek Jacek MarianMiradz2012120,32
187.Krakowiak AndrzejŻołędowo2015120,30
188.Kowalski MichałSzubin2017120,30
189.Gadkowski KrzysztofSolec Kujawski1992120,00
Katalog Wystawowy Kraków 1993
190.Makking FreddyMiradz2011119,94
191.Nitzschke MichaelMiradz2011119,90
192.Pokrzywka AndrzejRunowo2016119,85
193.Klunder MarcinLutówko2015119,78
194.Gostomski JózefLutówko2017119,78
195.Lauter ZbigniewGołąbki2016119,63
196.Lauter ZbigniewGołąbki2009119,58
-
197.Kubacki MaciejDąbrowa2017119,58
198.Christiansen Viggo VolfGołąbki2012119,50
199.Spica StanisławTuchola2015119,45
200.Nalazek KrzysztofMiradz2017119,42
201.Cichy Jan WładysławŻołędowo2018119,40
202.Gackowski ZygfrydZamrzenica2013119,38
203.Ligmann Marek AndrzejRytel2015119,32
204.Ingomar BaarsSzubin2018119,30
205.Pokrzywka AndrzejRunowo2016119,20
206.Stachowicz Tadeusz AndrzejTuchola2017118,98
207.Świtek Jacek MarianGniewkowo2010118,72
208.Bergensen PeterGołąbki2012118,70
209.Montowski AndrzejRóżanna1989118,67
-
210.Ladefoged JesSzubin2013118,62
OHZ Nadleśnictwa Szubin
211.Lijewski Maciej AdamTuchola2017118,62
212.Mathiasen MichaelGołąbki2012118,58
213.Trules NielsZamrzenica2010118,52
OHZ N-ctwa Zamrzenica
214.Pawłowski Bogdan RyszardRunowo Krajeńskie2012118,45
215.Hansen Jens LimkideSzubin2009118,45
OHZ Nadleśnictwa Szubin
216.Nalazek KrzysztofMiradz2018118,38
217.Przekwas Mirosław JanGołąbki2017118,18
218.Aksel NielsSzubin2011118,08
OHZ Nadleśnictwa Szubin
219.Kobierowski MarekŻołędowo2018118,05
220.Oset TomaszGniewkowo2009118,00
-
221.Losik GrzegorzGniewkowo2013118,00
222.Śmiłowski ŁukaszMiradz2017117,85
223.Skuza MaciejBydgoszcz2015117,78
224.Kerkmeester HendrikGołąbki2018117,38
225.Niedziela Zbigniew MichałMiradz2017117,32
226.Burdzy WiesławRóżanna2013117,10
227.Wiśniewski WaldemarMiradz2015117,05
228.Kumkowski BatoszZamrzenica2014116,75
229.Janikowski Przemysław PiotrBydgoszcz2018116,75
230.Nosiński KazimierzRunowo2016116,70
231.Zauer Bartosz RobertGołąbki2016116,68
232.Żyliński DariuszSolec Kujawski2012116,65
233.Kujawski AndrzejLutówko2013116,60
234.Trudnowski MariuszRunowo Krajeńskie2012116,50
235.Rychlicki JanRóżanna1990116,40
-
236.Głazowska SylwiaGniewkowo2017116,38
237.Żuryń SławomirRunowo2017116,18
238.Wolny ŁukaszGołąbki2017116,15
239.Gawron WaldemarSolec Kujawski2015116,08
240.Lewandowski JarosławGniewkowo2009116,00
-
241.Paul Jacek EdwardGniewkowo2015115,95
242.Wawrocki HenrykMiradz2003115,88
-
243.Świtek Jacek MarianGniewkowo2018115,88
244.Wegner MarianRunowo2016115,80
245.Kujawski AndrzejLutówko2014115,65
246.Lubecki ZdzisławRytel2013115,25
247.Żyliński DariuszGniewkowo2016115,18
248.Trzaskalski LeszekBydgoszcz2016115,13
Medal brązowy
249.Stachowicz Tadeusz AndrzejTuchola2012114,75
250.Błaszczyk GrzegorzDąbrowa2016114,73
251.Nowak SebastianZamrzenica2009114,42
252.Trawiński EdwardGołąbki2016114,30
253.Klunder KrystianLutówko2018114,18
254.Bernady TadeuszMiradz2017114,04
255.Żuryń SławomirRunowo2018113,92
256.Medeński StefanŚwit2009113,80
OHZ Nadleśnictwa Tuchola
257.Dalmer JarosławRytel2014113,75
258.Letkiewicz BogdanDąbrowa2013113,65
259.Borowicz PawełSzubin2011113,55
260.Sinkowski WitosławOsie2000113,45
261.Olsen PerSolec Kujawski2009113,43
-
262.Lewandowski JarosławGniewkowo2012113,40
263.Mikołajczak ZbigniewZamrzenica2014113,37
264.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2011113,12
265.Jażdzewski JanPrzymuszewo2015113,05
266.Grugel MarekGołąbki2008112,98
-
267.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2017112,88
268.Karwan MarekLutówko2014112,85
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
269.Świtek Jacek MarianMiradz2008112,82
270.Szurik StanisławRunowo Krajeńskie2015112,80
271.Gaj KrzysztofGołąbki2015112,75
272.Kobierowski TadeuszŻołędowo2015112,72
273.Żuryń SławomirRunowo2017112,70
274.Imański TadeuszMiradz2015112,60
275.Karczewski KarolGniewkowo2013112,58
276.Żyliński MarekSolec Kujawski2012112,55
277.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2013112,52
278.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2013112,40
279.Wesołowski WiesławGniewkowo2015112,38
280.Barłóg ZbigniewLutówko2009111,90
281.Borowicz WitoldOsie2014111,70
282.Gatz ArkadiuszOsusznica2014111,62
283.Stefański Waldemar WojciechŻołędowo2017111,58
284.Żelazny Piotr MarekGniewkowo2017111,50
285.Pąk LeszekGniewkowo2016111,40
286.Kościński MarekGniewkowo2012111,30
287.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2015111,28
288.Oczachowski Krzysztof AleksanderCierpiszewo2018111,15
289.Aleksandrowicz WojciechDąbrowa2011111,05
290.Szurik ArturRunowo2017111,00
291.Bavel Hans vonRunowo2018110,98
292.Kminikowski AntoniŻołędowo2014110,88
293.Kucharczyk KazimierzRunowo Krajeńskie2008110,78
-
294.Barczak JanuszMiradz2009110,70
295.Kościński MarekGniewkowo2016110,67
296.Karczewski AdamGniewkowo2009110,65
-
297.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2012110,55
298.Szala Janusz WitoldRunowo2016110,45
299.Krokos AndrzejSzubin2015110,35
300.Trudnowski MariuszRunowo Krajeńskie2011110,30
301.Montowski AndrzejRóżanna1981110,25
-
302.Smyk TomaszRunowo2016110,25
303.Młynarczyk KrzysztofRóżanna2015110,12
304.Żyliński DariuszSolec Kujawski2017110,08
305.Tomczak MarcinGołąbki2018109,95
306.Sławatycki BogumiłSzubin2011109,92
307.Śmiłowski ŁukaszMiradz2015109,92
308.Żuryń SławomirRunowo2018109,90
309.Młynarczyk KrzysztofRunowo2018109,78
310.Zabrocki RafałRytel2016109,72
311.Rogowski MateuszDąbrowa2015109,65
312.Zwolenkiewicz MichałGołąbki2016109,63
313.Majewski WłodzimierzGołąbki2005109,48
314.Beil WitoldLutówko2015109,45
315.Pąk LeszekGniewkowo2017109,45
316.Wojtasiński WojciechMiradz2016109,43
317.Żuryń SławomirRunowo2017109,40
318.Sarzyński GrzegorzTuchola2008109,25
-
319.Koronowski ZbigniewWoziwoda2015109,22
320.Imański MarcinMiradz2018109,22
321.Kaczyński JezryRytel2014109,08
322.Trzeciak Stanisław MarekLutówko2018109,02
323.Wojtasiński WojciechMiradz2015108,95
324.Kunda Maciej WitoldZamrzenica2018108,90
325.Wojdal JanSzubin2013108,88
326.Sztajnborn Krzysztof MarekŻołędowo2013108,88
327.Kumkowski BatoszZamrzenica2014108,85
328.Oset JanSolec Kujawski1976108,65
Katalog Wystawowy Kraków 1993
329.Osiniak HubertRóżanna2015108,62
330.Paradowski ZygmuntToruń2011108,58
331.Makowski Janusz StanisławGniewkowo2018108,58
332.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2013108,52
333.Mądry AugustynMiradz2018108,48
334.Chomicz JarosławMiradz2017108,42
335.Michalik Piotr StanisławSzubin2018108,38
336.Wolny PiotrRunowo Krajeńskie2015108,35
337.Putz Marek JózefSolec Kujawski2017108,28
338.Olsen PerGniewkowo2009108,25
-
339.Cybulski RafałLutówko2014108,25
340.Szurik ArturRunowo2009108,18
-
341.Gaj MirosławGołąbki2010108,00
342.Szulc WitoldSzubin2009107,98
343.Paczkowski JacekGniewkowo2011107,98
344.Białkowski Jerzy MarcinRytel2018107,95
345.Kościński MarekGniewkowo2011107,88
346.Kostusiak Krzysztof MarcinSolec Kujawski2017107,85
347.Zomkowski WojciechOsie2013107,78
348.Trzaskalski LeszekBydgoszcz2018107,78
349.Prabucki WitoldRytel2015107,72
350.Świtek Jacek MarianGniewkowo2013107,65
351.Żuryń SławomirRunowo Krajeńskie2007107,53
352.Ciemiński DariuszLutówko2015107,40
353.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2014107,38
354.Fryca LeszekOsusznica2012107,22
355.Podolski JerzyPrzymuszewo1996107,15
Katalog z wystawy w Polsce 1998 r
356.Olsen PerGniewkowo2009107,10
-
357.Ostrowicki AdamTuchola2016107,10
358.Żelazny Piotr MarekGołąbki2012107,05
359.Wawrocki HenrykCierpiszewo2011107,00
360.Rozynek AndrzejŻołędowo2016107,00
361.Bruś Jarosław AdamDąbrowa2017106,98
362.Mielcarek Jakub LeonSolec kujawski2006106,93
-
363.Wesołek Tomasz RomanGniewkowo0000106,90
364.Pakmur BronisławTuchola2008106,80
-
365.Kumkowski BatoszZamrzenica2018106,80
366.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2011106,78
367.Żyliński DariuszSolec Kujawski2014106,65
368.Świerczyński BartoszWoziwoda2008106,52
369.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski2009106,45
-
370.Szurlej ŁukaszOsie2014106,45
371.Ciemiński DariuszLutówko2016106,45
372.Oset TomaszGniewkowo2008106,40
-
373.Michalik Piotr StanisławSzubin2012106,30
374.Sinkowski WitosławOsie2006106,30
375.Kobierowski MarekŻołędowo2018106,30
376.Zomkowski WojciechDąbrowa2015106,28
377.Hochel PiotrLutówko2008106,20
-
378.Pierzchalski KrzysztofSzubin2013106,18
379.Szurik ArturRunowo Krajeńskie2015106,18
380.Świtek Jacek MarianMiradz2005106,17
381.Świtek Jacek MarianGniewkowo2015106,00
382.Miszewski BłażejPrzymuszewo2016105,95
383.Majewski WłodzimierzSzubin1999105,90
-
384.Aleksandrowicz WojciechDąbrowa2015105,80
385.Koronowski ZbigniewWoziwoda2016105,80
386.Majewski WłodzimierzSzubin2008105,78
387.Rosiński ŁukaszGołąbki2017105,72
388.Żuryń SławomirRunowo2016105,68
389.Rogowski MateuszDąbrowa2015105,65
390.Klemiński WaldemarSzubin2011105,62
391.Wiśniewski KrzysztofGniewkowo2013105,55
392.Kowalski JózefLutówko2016105,55
393.Szyszło JózefŻołędowo2016105,55
394.Wesołek Tomasz RomanGniewkowo2009105,53
-
395.Aleksandrowicz WojciechDąbrowa2012105,48
396.Zawalich RyszardDąbrowa2016105,42
397.Majewski WłodzimierzSzubin2006105,40
398.Janikowski Przemysław PiotrGołąbki2017105,32
399.Trzebiński MaciejSzubin2005105,30
-
400.Kęsy StanisławSzubin2013105,30
401.Dalmer JarosławRytel2011105,30
402.Majewski RafałSzubin2014105,28
403.Pąk LeszekGniewkowo2015105,28
404.Traczyk Wiesław HenrykRytel2018105,28
405.Ane van de RaaSzubin2018105,18
406.Żuryń SławomirRunowo2018105,10
Dołącz do nas