Trofea myśliwskie powrót

Medalowe czaszki lisa Lisy

Lp.MyśliwyNadleśnictwoRok zdobyciaLiczba pkt. CICMedalŹródło
Medal złoty
1.Pąk LeszekGniewkowo200725,56
-
2.Bultrowicz KrzysztofSzubin201225,55
3.Zwolenkiewicz MichałGołąbki201425,54
Czempiń 2014 r.
4.Andrzejewski MirosławSzubin201525,53
5.Sadowski Tomasz StanisławSzubin201525,46
6.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201625,22
7.Pąk LeszekGniewkowo201025,08
8.Barłóg ZbigniewSzubin201725,05
Medal srebrny
9.Rogiewicz PawełGniewkowo200924,97
-
10.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski201024,97
11.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski201124,89
12.Żelazny Piotr MarekGniewkowo201324,82
13.Andrzejewski MirosławSzubin201524,82
14.Gronikowski RadosławGniewkowo200924,77
-
15.Kont PawełSzubin201524,76
16.Kuśnierek TadeuszSzubin201424,75
ZO PZŁ Toruń
17.Andrzejewski MirosławSzubin201324,73
18.Nawrot HenrykGołąbki200724,70
-
19.Zwolenkiewicz MichałGołąbki201224,70
20.Żelazny Piotr MarekGniewkowo201324,70
21.Kowalewski PiotrGołąbki200824,64
-
22.Kowalewski AdamSolec Kujawski201324,64
23.Nowicki WłodzimierzGołąbki201124,63
24.Szurik ArturRunowo201724,60
25.Gronikowski RadosławGniewkowo201024,59
26.Andrzejewski MirosławSzubin201624,54
27.Chłąd BogusławSolec Kujawski201524,53
28.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201824,53
29.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201624,53
30.Sobotka ŁukaszOsie201424,52
31.Chłąd BogusławSolec Kujawski201524,52
32.Mazurek HubertGołąbki201724,51
Medal brązowy
33.Kaczmarek DawidGołąbki201324,48
34.Błachowiak KrzysztofGołąbki201424,47
35.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201624,46
36.Szurik ArturRunowo201724,45
37.Makowski Janusz StanisławGniewkowo200924,42
-
38.Komperda GrzegorzGołąbki200824,42
39.Szurik ArturRunowo201724,42
40.Wiśniewski MarianRunowo Krajeńskie201524,41
41.Rogiewicz PawełGniewkowo200824,40
-
42.Żelazny Piotr MarekGniewkowo201424,37
43.Szurik ArturRunowo201624,36
44.Oller MiłoszZamrzenica201124,33
45.Dzieża MikołajGołąbki201524,33
46.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201424,32
47.Makowski Janusz StanisławGniewkowo200924,31
-
48.Andrzejewski MirosławSzubin201624,31
49.Sobotka ŁukaszOsie201524,30
50.Szczepiński AndrzejOsie200824,27
51.Kaczmarek AndrzejGołąbki201024,25
52.Makowski Janusz StanisławGniewkowo200924,24
-
53.Błachowiak KrzysztofGołąbki201324,23
54.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201424,23
55.Pierzchalski KrzysztofSzubin201624,23
56.Chłąd BogusławSolec Kujawski201524,22
57.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201824,22
58.Meirowski MichałRunowo201824,20
59.Łaniecki KrzysztofGołąbki200924,19
-
60.Szurik ArturRunowo201724,19
61.Andrzejewski MirosławSzubin201424,17
62.Ludwikowski MichałSzubin200824,15
-
63.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201424,15
64.Szurik ArturRunowo201724,15
65.Grzywacz KarolTuchola200824,14
-
66.Pierzchalski KrzysztofSzubin201824,12
67.Szurik ArturRunowo201424,11
68.Gronikowski RadosławGniewkowo201124,09
69.Szurik ArturRunowo201624,07
70.Żelazny Piotr MarekGniewkowo201424,06
71.Szurik ArturRunowo201724,05
72.Pierzchalski KrzysztofSzubin201724,05
73.Mrówczyński MarekRunowo201624,04
74.Nawrot HenrykGołąbki200724,03
-
75.Bultrowicz KrzysztofRunowo Krajeńskie201724,03
76.Szurik ArturRunowo Krajeńskie201324,02
77.Mielcarek Jakub LeonSolec Kujawski200824,01
-
78.Oset Maria MagdalenaSolec Kujawski201424,01
79.Chłąd JarosławGniewkowo201124,00
80.Meirowski MichałRunowo Krajeńskie201624,00
81.Mazurek HubertGołąbki201824,00
Dołącz do nas