SZKOLENIE MYŚLIWYCH Z ZAKRESU OCHRONY GATUNKOWEJ BOBRA EUROPEJSKIEGO I ZASAD POSTĘPOWANIA PRZY OGRANICZANIU LICZEBNOŚCI POPULACJI BOBRÓW

W b.r. Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy będzie organizował szkolenia myśliwych chcących uzyskać uprawnienia do odstrzału redukcyjnego bobra europejskiego na terenie obwodów łowieckich naszego okręgu. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z: biologią i ekologią gatunku, podstawami prawnymi regulującymi odstrzał redukcyjny bobra europejskiego jako gatunku chronionego oraz zasadami bezpieczeństwa przy dokonywaniu odstrzału bobra europejskiego.
Koszt szkolenia wynosi 50 zł.
Zapisy na szkolenie u organizatora szkoleń: zo.bydgoszcz@pzlow.pl ; tel. 52 340 06 52 w. 64. O szczegółach Szkolenia (miejsce i godzina) będziemy informować . Przyszłych uczestników szkolenia prosimy o posiadanie ważnej legitymacji członkowskiej PZŁ.

Lista osób zakwalifikowanych na 1 szkolenie w łącku k/Pakości w dniu 12 maja 2019 r od godziny 15:00

  1. Ankiel Piotr Wojciech
  2. Augustyński Piotr
  3. Bagniewski Adam Janusz
  4. Barczykowski Michał
  5. Biesek Łukasz Bogdan
  6. Borowicz Mateusz
  7. Bosacki Jakub
  8. Bukato Beata
  9. Celiński - Mysław Tadeusz
  10. Cieszyński Mariusz Gerard
  11. Cyganek Jolanta
  12. Cyganek Marcin Jędrzej
  13. Czaja Krzysztof
  14. Czajkowski Tomasz
  15. Czaplewski Kacper
  16. Czaplewski Paweł Piotr
  17. Długosz Jakub
  18. Domański Roman Lesław
  19. Dullek Roman
  20. Dzieweczyński Piotr Józef
  21. Dzieża Piotr
  22. Frydrych Henryk
  23. Gabrych Jan
  24. Gajewski Krzysztof
  25. Gajewski Wiesław
  26. Gałęzewski Lech
  27. Głowacki Przemysław
  28. Gólcz Grzegorz
  29. Grugel Marek
  30. Heymann Paweł
  31. Holtz Sylwester
  32. Jagodziński Marcin
  33. Jankowski Witold Henryk
  34. Kachlicka Karolina
  35. Kałuża - Wierzchosławski Adam
  36. Kapczyński Waldemar
  37. Klonowski Patryk
  38. Konstanty Zenon Adam
  39. Kosmatka Paweł
  40. Kosmatka Piotr
  41. Kosobucki Cezary Tadeusz
  42. Koszucki Michał
  43. Kowalewski Adam Piotr
  44. Kowalewski Krzysztof Piotr
  45. Kowalewski Piotr
  46. Kowalski Tomasz Robert
  47. Krokos Andrzej
  48. Krupiński Witold
  49. Książek Kacper
  50. Ksobiech Alicja
  51. Kubiak Bartłomiej Piotr
  52. Kubiak Tomasz Piotr
  53. Kujawski Andrzej
  54. Kulanin Tomasz
  55. Kwiatkowski Adam
  56. Ledzion Waldemar
  57. Leszczyńska Renata
  58. Leszczyński Rafał
  59. Lewandowski Dawid Daniel
  60. Magdziarz Michał Maciej
  61. Nowacki Tomasz Zbigniew
  62. Nowak Robert
  63. Nowicka Adrianna
  64. Patoleta Piotr
  65. Pawłowicz Arkadiusz Kamil
  66. Pękala Bartosz Krzysztof
  67. Pękala Janusz Szczepan
  68. Pinkowski Henryk
  69. Płociński Bartłomiej
  70. Polkowski Jerzy
  71. Przybylski Tomasz
  72. Puzio Grzegorz Bartłomiej
  73. Rembek Krzysztof
  74. Romaniak Andrzej
  75. Schefler Tomasz
  76. Sieradzki Robert Piotr
  77. Sobieszyński Sławomir
  78. Stachowiak Przemysław Hubert
  79. Stachowicz Tadeusz Andrzej
  80. Staniszewski Stanisław
  81. Szafkowski Krzysztof
  82. Szoszorek Kamil
  83. Szoszorek Łukasz Marcin
  84. Szurlej Grzegorz
  85. Śpica Stanisław
  86. Świderski Arkadiusz
  87. Świderski Paweł
  88. Świerczyk Szymon
  89. Świerczyński Leszek
  90. Tadych Damian
  91. Tarnolicki Karol
  92. Tarnolicki Tomasz
  93. Trosdowski Marcin
  94. Twerd Dawid
  95. Tyma Krzysztof Kamil
  96. Tyrała Artur
  97. Tyrała Wojciech
  98. Usowski Patryk
  99. Walczyk Krzysztof
  100. Wolski Krzysztof
  101. Wróblewski Mirosław
  102. Wróblewski Mirosław Ryszard
  103. Wróblewski Tadeusz
  104. Zabłocki Ireneusz
  105. Żuchowski Mateusz

Lista osób zakwalifikowanych na 2 szkolenie w Charzykowie k/Chojnic w dniu 25 maja 2019 r od godziny 09:00

1 Andraszak Marian Józef
2 Barabas Arkadiusz Karol
3 Beil Witold
4 Błoniarz Wojciech Henryk
5 Bojanowski Daniel Wiesław
6 Borzyszkowski Hubert
7 Borzyszkowski Piotr Paweł
8 Bucław Andrzej Wiesław
9 Bucław Mirosław
10 Bukowski Zygmunt
11 Ciemiński Dariusz Witold
12 Ciesielski Marek Janusz
13 Czarnowski Maciej Tomasz
14 Czarnowski Tadeusz
15 Czechowski Aleksander Józef
16 Dalecki Marcin
17 Dalmer Jarosław Józef
18 Dolny Zbigniew Michał
19 Drobińska Wioletta Agnieszka
20 Drobiński Dariusz
21 Gadzała Hubert
22 Gadzała Jan
23 Gadzała Mateusz
24 Galikowski Wiesław Jerzy
25 Główczewski Krzysztof
26 Gostomczyk Zenon Leon
27 Gostomski Zbigniew Józef
28 Hapka Gerwazy
29 Hapka Tomasz
30 Jankowski Lech Stanisław
31 Jankowski Stanisław Jan
32 Jankowski Stanisław Józef
33 Jażdzewski Jan Piotr
34 Jażdzewski Marek
35 Jażdzewski Mirosław Piotr
36 Jażdżewski Mateusz Jan
37 Kapanka Andrzej Jezry
38 Kempiński Paweł Piotr
39 Kempiński Szymon Andrzej
40 Kloskowski Łukasz Michał
41 Klunder Krystian
42 Klunder Marcin
43 Klunder Zygmunt Józef
44 Kontek Andrzej Grzegorz
45 Kontek Ryszard Stanisław
46 Kowalski Józef Stanisław
47 Kowalski Piotr Marek
48 Kownacki Zbigniew Edward
49 Kujawski Andrzej
50 Kulikowska Ewelina Małgorzata
51 Lemańczyk Stefan
52 Lis Konstanty
53 Lizakowski Kacper
54 Lubecki Zdzisław Jan
55 Maciejewski Maciej
56 Malinowski Maciej
57 Marcinowski Bogdan
58 Mazurkiewicz Krzysztof
59 Meyer Edward Antoni
60 Miszewski Błażej
61 Muter Wit Władysław
62 Niemczewski Remigiusz
63 Olczak Eligiusz Stanisław
64 Orłowski Grzegorz Tadeusz
65 Orłowski Karol Edward
66 Pacek Jan Dominik
67 Pacek Piotr
68 Pestka Andrzej Stefan
69 Pestka Krzysztof
70 Pospiech Rafał Arkadiusz
71 Półczyński Rafał Michał
72 Przybył Arkadiusz Rafał
73 Przybył Janusz
74 Redwanz Andrzej
75 Rożankowski Marcin Kacper
76 Ryngwelski Ryszard Teodor
77 Samborski Henryk
78 Skibowski Sebastian Józef
79 Stanke Wenecjusz Augustyn
80 Stoltman Dominik
81 Stoltman Piotr
82 Synak Marcin Henryk
83 Szrajber Zbigniew
84 Teusz Sebastian Jan
85 Teusz Zbigniew Jerzy
86 Trapp Janusz Piotr
87 Wenta Hubert
88 Winiecki Rafał Witold
89 Winiecki Tomasz Stefan
90 Wirkus Marek
91 Wolanin Piotr
92 Wrzeszcz Zenon Stanisław
93 Wydrych Zdzisław
94 Zakrzewski Jacek

Komunikaty

29° pogodnie
1 009 hPa
17km/h S
0mm 4%
26 kwi
Imieniny: Artemon, Klarencjusz, Klet, Marcelin, Marzena, Spycimir