APEL do myśliwych i kół łowieckich Bydgoskiej Organizacji Łowieckiej

RAZEM UFUNDUJMY NOWY SZTANDAR BYDGOSKIEJ ORGANIZACJI ŁOWIECKIEJ

 W ostatnich latach wiele się zmieniło w organizacji łowiectwa w Polsce. Zmiany te spowodowały, że obecny wygląd sztandaru nie odpowiada aktualnym strukturom PZŁ. Dlatego ZO PZŁ w Bydgoszczy postanowiło wykonać nowy (już trzeci w historii bydgoskiej organizacji łowieckiej) sztandar, który będzie godnie reprezentował myśliwych i koła łowieckie łowiectwa bydgoskiego.
Sztandar jest ważnym elementem tradycji, symbolem dziejowej ciągłości, znakiem trwania w zmieniającym się świecie oraz znaczenia lokalnej społeczności. 

Dlatego też zwracam się z apelem do Myśliwych oraz Kół Łowieckich działających na terenie okręgu bydgoskiego PZŁ  o finansowe wsparcie idei ufundowania nowego sztandaru Łowiectwa Bydgoskiego.

Każdy może podarować na ten szczytny cel dowolną kwotę. Dokonujący wpłaty staje się fundatorem sztandaru i zostanie wpisany do pamiątkowej kroniki fundatorów sztandaru.  Każda wpłata powyżej 500,00 zł będzie dodatkowo uhonorowana pamiątkowym „gwoździem” z nazwą fundatora.

Prosimy o dokonywanie wpłat: Konto bankowe ZO PZŁ w Bydgoszczy nr: 36-11602202-0000-0000-60875610 z następującym dopiskiem: "Darowizna na Sztandar Łowiectwa Bydgoskiego" lub w kasie ZO PZŁ w Bydgoszczy


                       Za okazane wsparcie składam z góry  serdeczne podziękowanie.

Komunikaty

16° silne opady przelotne
1 024 hPa
20km/h NNW
0mm 65%
19 wrz
Imieniny: Alfons, Arnolf, Arnulf, Festus, January, Konstancja, Marta, Teodor, Trofim, Wilhelmina, Więcemir, Zuzanna