UWAGA zmiana harmonogramu na Pucharze łuczniczki 2019

Nazwisko

Numer

Grupa

Imię

Startowy

Wojtaszuk Dariusz

Klaman Michał Hubert

Błaszczyk Michał

Smykowski Marcin

Klaman Andrzej

Woropaj Zbigniew

Karpik Michał

Mazur Julita Natalia

Moroz Piotr

Oset Maria Magdalena

10 

Lewandowski Ryszard

11 

Nowacki Mateusz

12 

Pszczółkowski Piotr

13 

Forczmański Bartosz

14 

Fiderewicz Jan

15 

Kapuściński Hubert

16 

Nadborski Hubert

17 

Frieske-Pszczółkowska Magdalena

18 

Buziewski Sebastian

19 

Gajer Marcin Michał

20 

Zalewski Artur

21 

Tarnowy Zenon Zbigniew

22 

Tuszkowski Ryszard

23 

Tęgowski Artur

24 

Gmitrzak Marcin Andrzej

25 

Mierzejewski Jacek

26 

Buda Sławomir Wojciech

27 

Hościło Adrian

28 

Dudek Bogdan

29 

Kaczorowski Waldemar

30 

Bałdyga Grzegorz

31 

Buda Przemysław Maksymilian

32 

Roszko Marcin

33 

Kłosowski Sławomir Łukasz

34 

Szypszak Konrad

35 

Gmitrzak Mateusz Adam

36 

Olejarz Leszek

37 

Piątkowska - Klimaszewska Ewa

38 

Marcinkowski Bartosz

39 

Czajka Piotr Krzysztof

40 

Wenta Hubert

41 

Pawszyk Jarosław Adam

42 

Dymitruk Łukasz

43 

Sobolewski Dariusz

44 

Golec Marcin

45 

Kokociński Mirosław Marian

46 

Szypowski Stanisław Ścibor

47 

Kaczmarek Grzegorz Adam

48 

Kufel Mirosław

49 

Socha Dominika

50 

Szul Marek

51 

Szypowski Jacek Przemysław

52 

Melanowicz Barbara

53 

Ławniczak Łukasz Andrzej

54 

Kołodziejczyk Piotr

55 

10 

Arendt Anna

56 

10 

Grzybowski Rafał

57 

10 

Sztobnicki Paweł

58 

10 

Czerwień Marek Henryk

59 

10 

Amrozy Jarosław

60 

10 

Usowski Patryk

61 

11 

Szypowski Błażej Radzimierz

62 

11 

Borsuk Paweł

63 

11 

Czerwień Szymon Piotr

64 

11 

Kalinowski Paweł

65 

11 

Wojtyniak Andrzej

66 

11 

Kubiaczyk Mikołaj

67 

12 

Śmiechowski Tomasz

68 

12 

Gredczyszyn Waldemar Andrzej

69 

12 

Łąpieś Sławomir

70 

12 

Daukszys Tadeusz

71 

12 

Marcinek Sławomir

72 

12 

Nosko Andrzej

73 

13 

Tomaszewski Maciej Marcin

74 

13 

Niedźwiecki Przemysław

75 

13 

Rafalski Mikołaj

76 

13 

Piątkowski Maciej

77 

13 

Narowski Jacek

78 

13 

Zieleniewski Adam Stanisław

79 

14 

Niedźwiecki Rafał Paweł

80 

14 

Walczak Kamil

81 

14 

Pestka Łukasz Stanisław

82 

14 

Narowski Tomasz

83 

14 

Raguza Mateusz

84 

14 

Marlęga Sławomir

85 

15 

Surma Tomasz

86 

15 

Marcinek Marian Stefan

87 

15 

Dobrzykowski Rafał

88 

15 

Łabenda Agata

89 

15 

Dziuba Zenon

90 

15 

Borowski Robert

91 

16 

Zygowski Paweł

92 

16 

Przybyłowicz Remigiusz

93 

16 

Kaczmarek Tomasz

94 

16 

Panek Szymon

95 

16 

Hajczuk Wiesław

96 

16 

Świtalski Adrian Łukasz

97 

17 

Rączka Roman

98 

17 

Gaca Łukasz

99 

17 

Kędzierski Zbigniew

100 

17 

Przeorek Jerzy

101 

17 

Szafrański Wojciech

102 

17 

Włodarczyk Waldemar

103 

18 

Łożyński Paweł

104 

18 

Kasiński Łukasz Radosław

105 

18 

Przeorek - Dąbkowska Dominika Marta

106 

18 

Samborski Jakub

107 

18 

Siedlecki Jakub Lech

108 

18 

Cybula Seweryn

109 

19 

Fedosz Maciej

110 

19 

Galoch Kamil

111 

19 

Sumiński Piotr

112 

19 

Kaszewski Andrzej Przemysław

113 

19 

Kraiński Piotr

114 

19 

Maciejewski Mariusz

115 

20 

Plata Łukasz Jan

116 

20 

Czarnecki Michał Jacek

117 

20 

Szyłejko Rafał

118 

20 

Banasiak Tomasz

119 

20 

Hoppa Sebastian

120 

20 

Goerick Marek

121 

21 

Hering Rafał

122 

21 

Golec Michał

123 

21 

Onopiak Ryszard

124 

21 

Łożyński Piotr Witold

125 

21 

Zakręta Alina

126

21

 

Harmonogram strzelań zawodów: Puchar Łuczniczki - 21.09.2019

 

 

 

Czas rozpoczęcia strzelań

Krąg

Przeloty

Zając

Dzik

Rogacz/Lis

sobota 09 : 00

1

2

3

4

5

6

sobota 09 : 25

7

8

9

10

11

12

sobota 09 : 50

13

14

15

16

17

18

sobota 10 : 15

19

20

21

1

2

3

sobota 10 : 40

4

5

6

7

8

9

sobota 11 : 05

10

11

12

13

14

15

sobota 11 : 30

16

17

18

19

20

21

sobota 11 : 55

2

1

4

3

6

5

sobota 12 : 20

8

7

10

9

12

11

sobota 12 : 45

14

13

16

15

18

17

sobota 13 : 10

20

19

1

21

3

2

sobota 13 : 35

5

4

7

6

9

8

sobota 14 : 00

11

10

13

12

15

14

sobota 14 : 25

17

16

19

18

21

20

sobota 14 : 50

3

6

2

5

1

4

sobota 15 : 15

9

12

8

11

7

10

sobota 15 : 40

15

18

14

17

13

16

sobota 16 : 05

21

3

20

2

19

1

sobota 16 : 30

6

9

5

8

4

7

sobota 16 : 55

12

15

11

14

10

13

sobota 17 : 20

18

21

17

20

16

19

 

Komunikaty

18° rozpogodzenia
1 014 hPa
11km/h S
0mm 35%
18 paź
Imieniny: Asklepiades, Bratomił, Julian, Just, Miłobrat, Piotr, Remigia, Remigiusz, Siemowit, Łukasz