VII Mistrzostwa Polski Dian w Strzelaniach Myśliwskich

              Polski Związek  Łowiecki Zarząd Główny oraz Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy zgodnie z kalendarzem centralnych imprez strzeleckich zapraszają na:

VII  Mistrzostwa PZŁ  Dian w Strzelaniach  Myśliwskich.  (w sześcioboju z osią zająca i bażan)

które odbędą się w dniu 02 sierpnia 2020 r. w Centrum Szkolenia Strzeleckiego LP im. Jana Wendy w Plaskoszu k/Tucholi

Udział w Mistrzostwach biorą  zespoły reprezentujące wszystkie ZO PZŁ, oraz posiadaczki Wawrzyny Strzeleckiego.  Zgłoszenia drużyn reprezentujących poszczególne okręgi należy dokonać mailowo na adres zo.bydgoszcz@pzlow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 lipca br.

W związku z panującą na terenie naszego kraju pandemią, uległo zmianie miejsce odbycia zawodów oraz czas ich trwania.  Ewentualne noclegi dla zawodniczek z soboty na niedzielę  są zarezerwowane w Tucholi w 2-ch bursach (5 km od strzelnicy). W sobotę 1.08.2020 r w godzinach od 10:00 do 17:00 na strzelnicy w Plaszkoszu będzie można przeprowadzić trening.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodniczki, nr legitymacji PZŁ, oraz z jakich noclegów chce drużyna korzystać. Zarządy Okręgowe PZŁ zaopatrują strzelców w amunicję oraz pokrywają koszty przejazdu, wyżywienia oraz zakwaterowania. ZO PZL w Bydgoszczy zapewni uczestnikom Mistrzostw możliwość zakwaterowania i wyżywienia.  Nota obciążeniowa dla ZO PZŁ za udział drużyny w treningu i zawodach będzie wysłana (wg poniesionych kosztów proporcjonalnie na poszczególne ZO PZŁ) po zakończeniu zawodów .

W przypadku zawodniczek startujących indywidualnie koszt udziału w samych zawodach wynosi 350 zł. Wpisowe indywidualne należy wpłacić na konto ZO PZŁ w Bydgoszczy, nr 36-11602202-0000-0000-60875610 w terminie do 25 lipca br.

Szczegóły dotyczące organizacji, regulaminu i programu mistrzostw prześlemy w terminie późniejszym.

Komunikaty

10° okresami deszcz
1 016 hPa
11km/h SW
2mm 85%
30 paź
Imieniny: Edmund, Gerarda, German, Klaudiusz, Przemysław, Zenobia