Lisiarz Okręgu Bydgoskiego PZŁ” w sezonie 2014/2015

Minął termin przyjmowania zgłoszeń myśliwych indywidualnych do konkursu na "Lisiarza Okręgu Bydgoskiego PZŁ” w sezonie 2014/2015. Do tegorocznej edycji zakwalifikowano 78 kolegów, co stanowi wzrost o 33 uczestników w porównaniu do roku ubiegłego.

W Y K A Z
myśliwych Okręgu Bydgoskiego PZŁ zakwalifikowanych do udziału w konkursie „Lisiarz” w edycji 2014/2015


1 Adler Patryk KŁ Nr 103 "Szarak" w Cekcynie
2 Augustyński Kamil KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
3 Augustyński Kamil KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
4 Banaczek Patryk KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
5 Behrendt Czesław KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
6 Borek Tomasz KŁ Nr 77 "Szarak" w Więcborku
7 Brzewiński Hubert WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
8 Brzewiński Łukasz WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
9 Bułka Janusz KŁ Nr 6 "Złoty Róg"
10 Chłąd Bogusław KŁ Nr 3 "Leśnik" w Białych Błotach
11 Dams Jarosław KŁ Nr 77 "Szarak" w Więcborku
12 Dams Krzysztof KŁ Nr 77 "Szarak" w Więcborku
13 Franaszczuk Roman WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy
14 Gackowski Zygfryd WKŁ nr 295 "Wrzos" w Jeziorkach
15 Gibowski Marek KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
16 Gibowski Maciej KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
17 Gibowski Andrzej KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
18 Gierszewski Bartosz KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
19 Grąźlewski Ireneusz WKŁ nr 228 "Cyranka" w Inowrocławiu
20 Gwizdała Zbigniew KŁ nr 102 "Kotlina" w Lipowej
21 Hochel Piotr KŁ Nr 77 "Szarak" w Więcborku
22 Ignaszak Piotr KŁ Nr 1 "Bielik" w Dziewierzewie
23 Iwicki Piotr KŁ Nr 103 "Szarak" w Cekcynie
24 Izdebski Józef KŁ Nr 81 "Cyranka" w Szubinie
25 Kałuża Adam KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
26 Kawczyński Wojciech KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
27 Kawecki Waldemar KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
28 Kłosin Piotr WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
29 Knast Tomasz WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
30 Kowalewski Adam WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy
31 Kozik Krzysztof KŁ Nr 117 "Sokół" w Mroczy
32 Kunda Maciej KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
33 Kuśnierek Sławomir KŁ Nr 120 "Bażant" w Sulinowie
34 Landowski Leszek KŁ nr 102 "Kotlina" w Lipowej
35 Letkiewicz Bogdan KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
36 Lorek Damian WKŁ nr 295 "Wrzos" w Jeziorkach
37 Łaszewski Waldemar WKŁ Nr 251 "Szarak" w Rzywnie
38 Łukomski Zbigniew KŁ Nr 120 "Bażant" w Sulinowie
39 Mrówczyński Marek KŁ Nr 117 "Sokół" w Mroczy
40 Nagierski Stanisław KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
41 Nowak Robert KŁ Nr 6 "Złoty Róg"
42 Paliwoda Paweł WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy
43 Patoleta Piotr KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
44 Pierzchalski Krzysztof WKŁ Nr 251 "Szarak" w Rzywnie
45 Pietraszka Piotr KŁ Nr 6 "Złoty Róg"
46 Pilkiewicz Jerzy KŁ Nr 77 "Szarak" w Więcborku
47 Pril Grzegorz KŁ Nr 100 "Kicz" w Tucholi
48 Przybylski Stefan KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
49 Psuja Lech WKŁ nr 228 "Cyranka" w Inowrocławiu
50 Ptaszkiewicz Michał WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
51 Rezmer Ryszard KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
52 Rożek Piotr KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
53 Rudnik Piotr KŁ nr 102 "Kotlina" w Lipowej
54 Rybarczyk Bartosz KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
55 Słomiński Józef KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
56 Sobieszyński Sławomir WKŁ Nr 251 "Szarak" w Rzywnie
57 Solon Bogumił KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
58 Staniszewski Stanisław KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
59 Stanskiewicz Zbigniew WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
60 Stawicki Antoni WKŁ Nr 201 "Czapla" w Bydgoszczy
61 Synakiewicz Grzegorz WKŁ Nr 251 "Szarak" w Rzywnie
62 Szurik Artur KŁ Nr 117 "Sokół" w Mroczy
63 Szymoniak Marian KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
64 Śliwiński Kazimierz KŁ Nr 119 "Szarak" w Żninie
65 Theus Tadeusz KŁ Nr 19 "Wydra" w Szubinie
66 Tyrała Marek WKŁ nr 228 "Cyranka" w Inowrocławiu
67 Watola Piotr WKŁ Nr 248 "Sokół" w Bydgoszczy
68 Wengrzyn Ryszard KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
69 Werachowski Józef KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
70 Wesołowski Wojciech KŁ Nr 117 "Sokół" w Mroczy
71 Wieroński Paweł KŁ Nr 117 "Sokół" w Mroczy
72 Wilkowski Roman KŁ Nr 103 "Szarak" w Cekcynie
73 Wilkowski Wojciech KŁ Nr 94 "Cis" w Świeciu
74 Zabłocki Ireneusz KŁ Nr 101 "Motyl" w Mąkowarsku
75 Zabrocki Adam KŁ nr 152 "Bór" w Rytlu
76 Zawal Rafał WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy
77 Zawiślak Janusz WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy
78 Zwolenkiewicz Michał WKŁ Nr 250 "Miś" w Bydgoszczy

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

31° pogodnie, rozwój chmur
1 011 hPa
19km/h SSE
0mm 10%
19 cze
Imieniny: Borzysław, Eurydyka, Gerwazy, Julianna, Michalina, Odo, Protazy