Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

"Wszystko ma swój czas. Jest czas zabawy, czas wypoczynku i czas pracy. W waszym przypadku tą pracą jest nauka. I właśnie ten czas, czas nauki zaczyna się dla Was 1 września, czyli dzisiaj."
1 września w Publicznym Gimnazjum w Nowem odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015. Po przywitaniu przybyłych gości, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów oraz zapoznaniu ich ze sprawami organizacyjnymi nadszedł szczególny moment. Przewodniczący Okręgowej Rady Łowieckiej z Bydgoszczy, Pan Doktor Bogusław Chłąd, Prezes Koła Łowieckiego "Przyjemność", Pan Marian Gniadek, Skarbik Koła Łowieckiego "Przyjemność" Pani Maryla Gniadek oraz podłowczy, Pan Tadeusz Sojan przybyli do naszej szkoły, aby wyróżnić w specjalny sposób Panią Berandetę Wolińską, nauczycielkę biologii. Otrzymała ona order "Zasłużony dla Łowiectwa" przyznawany osobom nie będącym myśliwymi, zaangażowanych w proragowanie idei łowiectwa i ochrony przyrody. Cieszymy się, że wśród grona pedagogicznego naszej szkoły znalazła się osoba, która w sposób szczególny zaszczepia w uczniach miłość do przyrody. Gratulujemy sukcesu. Po podniosłej uroczystości wszyscy udali się wraz z wychowawcami do klas.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

13° słaba mżawka
1 011 hPa
11km/h SW
0mm 45%
27 paź
Imieniny: Frumencjusz, Iwona, Manfred, Manfreda, Sabina, Siestrzemił, Wincenty