Rodzinny piknik myśliwych i rodzin Koła Łowieckiego „Bażant” w Chojnicach

Myśliwi Koła Łowieckiego nr 130 „Bażant” w Chojnicach wraz z rodzinami spotkali się w sobotnie, słoneczne popołudnie, 28 lipca 2018 roku w przepięknej przyrodniczo scenerii Puszczy Sławęcińskiej, w dzierżawionym obwodzie, przy swoim, skromnym myśliwskim domku na corocznym integracyjnym pikniku. Spotkali się po to, by porozmawiać nie tylko o łowiectwie, lecz by integrować swe rodziny i razem cieszyć się przyrodą swoich stron.

          Liczny udział myśliwych i wielopokoleniowi członkowie ich rodzin zawsze tworzą wspaniały klimat takich spotkań. Tak też było tym razem. Piękne, letnie słońce i na początku skromny, krótki, orzeźwiający deszczyk były naturalnym uświetnieniem tego spotkania.  

          Organizatorzy przygotowali uczestnikom niezwykle smaczny poczęstunek potraw z rożna, a przez całe popołudnie i wieczór atmosferę uświetniał muzyczno – wokalny zespół Heyzer z Sępólna Krajeńskiego.

          W trakcie spotkania było wiele czasu na sympatyczne rozmowy nie tylko o sytuacji w polskim łowiectwie, lecz i o życiu swoich rodzin, o ich radościach, a czasem i o ich smutkach.

          Były też wspólne tańce i radosne śpiewy.

          Atmosfera spotkania była tak wspaniała, że uczestników zastała północ. Wszyscy następnie rozjechali się do swych miejsc stałych zakwaterowań, a uczestnikom pozostały niezwykle miłe chwile wspomnień i prośba o takie następne spotkanie w przyszłym roku.

 

 Kazimierz Pondo

 (Prezes Senior)

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

18° przejaśnienia
1 011 hPa
22km/h WNW
0mm 25%
07 lip
Imieniny: Antoni, Benedykt, Cyryl, Estera, German, Metody, Pompejusz, Sędzisława, Wilibald