Pomagamy na Święta!

            Korzystając z okresu świątecznego  pracownicy Zarządu Okręgowego PZŁ w Bydgoszczy przyłączyli się do przedświątecznej pomocy potrzebującym w ramach „Myśliwskiej Paczki”. W tym roku wspomogliśmy Dom Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie.

W placówce przebywają obecnie młode mamy po różnych perypetiach życiowych. Na ręce opiekujących się nimi sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej przekazaliśmy podstawowe produkty potrzebne do opieki na dziećmi i ich mamami . Ponadto dzieci przebywające obecnie w placówce otrzymały paczki świąteczne, dedykowane specjalnie dla nich, w których znalazły ubrania, zabawki, książki ,  słodycze oraz drobne upominki dla mam. Nie zapomnieliśmy także o prowadzonym przez Siostry Przedszkolu Dobrego Pasterza, które otrzymało od nas pomoce naukowe, kamizelki odblaskowe oraz zawieszki dla dzieci, dzięki którym maluchy będą widoczne podczas wycieczek.

                Serdecznie dziękujemy Siostrom oraz mieszkańcom „Domu” za poświęcony nam czas i miłe przyjęcie. Dzięki temu spotkaniu mogliśmy zobaczyć sami jakie są potrzeby i problemy mieszkańców i ich opiekunek aby w przyszłości ponownie do nich zawitać.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem

Darz Bór 

i  najserdeczniejszymi życzeniami  Świątecznymi

 

                                                                            Łowczy Okręgowy

                                                                                Marek Grugel

                                                                         wraz z pracownikami

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

31° pogodnie, rozwój chmur
1 011 hPa
19km/h SSE
0mm 10%
19 cze
Imieniny: Borzysław, Eurydyka, Gerwazy, Julianna, Michalina, Odo, Protazy