NOWY ROK 2020

" Nadchodzi nowy rok. Bez żadnej rany jeszcze. Bez zadrapania. Będzie wolny od błędów i jasny, pełen pustych miejsc, kartek na marzenia, na plany. Będzie mógł przynieść wszystko i wszystko zmienić w sercu. Dziś jeszcze nie istnieje.  Teraz go jeszcze nie ma. Jeszcze się nie przywitał. Nadchodzi nowy. Jeszcze za wcześnie. Ale już gdzieś tam czuć jego oddech. Dłonie, którymi obejmie życie. Bez skazy. Pozwoli inaczej spojrzeć w przestrzeń.  Zapełnić się milionami czułych pragnień, ludzi, słów, kaw, smaków. Nowy rok - nowa karta na życie i nadzieja na wszystko"

Życzenia noworoczne 2020 to wspaniała okazja, aby przypomnieć Kolegom i Koleżankom , że o nich pamiętamy w tak wyjątkowym dniu jak Nowy Rok. Życzenia to piękna i długa tradycja, którą chętnie kultywują kolejne pokolenia myśliwych szczególnie organizując polowania Sylwestrowe. Przed nami nowych 365 dni, a każdy z nich inny. Niech niosą więc radość, miłość i nadzieję. Niech będą słoneczne a wiatr niech rzadko wieje. Niech Nowy Rok przyniesie same dobre chwile i niech spełni się choć jedno życzenie.

W życiu osobistym niech Was miłość i szczęście nie opuszczają, a radości dajcie wypełnić każdy dzień roku. Zaś z pracy czy to zawodowej czy społecznej czerpcie obfite plony i dzielcie się nimi z bliźnimi.

Darz Bór!

Zarząd Okręgowy PZŁ w Bydgoszczy

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

16° możliwe opady przelotne
1 024 hPa
11km/h WSW
3mm 95%
25 maj
Imieniny: Beda, Grzegorz, Imisława, Leon, Leona, Magdalena, Urban, Wenerand