Pierwsze w 2020 roku zawody strzeleckie w okręgu bydgoskim

VIII PUCHAR TRZECH KRÓLI za nami.

Na strzelnicę do Osia zawitało niespełna 80 zawodników. Zawodnicy rywalizowali łącznie na 4 osiach (parcour na przelotach, trap, skeet parcour na osi dzik), na których każdy z nich strzelał do 10 dubletów. Zawodnicy do zdobycia mieli max 80 pkt. Najwyższy wynik wśród wszystkich zawodników uzyskał Adam Nowogorski. - 73 pkt i tym samym odebrał zeszłorocznemu laureatowi Mateusz Gmitrzak dubeltówkę kurkówkę - puchar przechodni corocznej rywalizacji o Puchar Trzech Króli. W klasie Dian zwyciężyła Marysia Oset przed Dominiką Dominika Socha i Anna Arendt.

W klasie Master pierwsze miejsce zdobył Henryk Zaworski a drugi był Ryszard Andrzejewski. Wśród Weteranów zwyciężył Edward Spierewka wyprzedzając Jerzego Kamińskiego i Andrzeja Karpińskiego. W klasie Senior zwyciężył Adam Nowogórski, drugie miejsce zdobył Mateusz Gmitrzak a trzecie Wojciech Muszyński. W klasie Senior mieliśmy jednego zawodnika - Oskar Mielcarski a ten I miejsce osiągnął wystrzeliwując 66 pkt.
Miłym akcentem na zakończenie dzisiejszej rywalizacji było uroczyste podziękowanie Markowi Droszcz za wieloletnie, profesjonalne kierowanie Strzelnicą w Osiu. Marek przeszedł na zasłużoną emeryturę. Marku dziękujemy. Kilka osób na czele z Ryszardem Skibickim - pomysłodawcą i Marcinem Smykowskim a wśród nich także Ryszard Kogut, Maciej, Marcin i Mateusz Gmitrzak oraz Łukasz Szurlej ufundowali Markowi w podziękowaniu mały podarunek przygotowany w zakładzie Marcina Smykowskiego.
Serdecznie dziękujemy współorganizatorom dzisiejszych zawodów - Ryszardowi i Alinie Skibickim (firma SKIBICKI) oraz Krzysztofowi Mielcarskiemu (firma Romięs) za pomoc w przygotowaniu dzisiejszej imprezy. Jesteście Best of The Best.Gratulujemy dzisiejszym laureatom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i świetną - iście KRÓLEWSKĄ atmosferę.


Łukasz Szurlej,
Michał Dubiela i zespół Basia Hunt Sp. z o.o. - Dziękujemy

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

duże zachmurzenie
1 005 hPa
15km/h SSW
0mm 55%
20 sty
Imieniny: Dobiegniew, Dobrożyźń, Fabian, Sebastian