Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice,

z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki.

Niespodzianka nr 1 – bajka edukacyjna

Pierwsza to napisana specjalnie dla Was bajka edukacyjna o leśnych  zwierzątkach pt. „O jeżu, co nie śpi nocą”. Dzięki wspólnej lekturze dowiecie się wielu ciekawostek o leśnej kniei. Zapewne zainspiruje ona małych odkrywców do zadawania wielu pytań na temat życia zwierząt, czy szerzej, naszego ekosystemu. Dla urozmaicenia treści wpletliśmy w opowiadanie terminologię łowiecką. Jesteśmy przekonani, że rodzinne czytanie będzie świetną okazją na wspólne spędzenie czasu zarówno w domu, jak i później w lesie, gdzie będzie szansa zaobserwować to, o czym mówi bajka.

POBIERZ BAJKĘ

Niespodzianka nr 2 – konkurs z nagrodami

Drugą niespodzianką jest konkurs, który nawiązuje do napisanej specjalnie dla Was bajki edukacyjnej „O jeżu, co nie śpi nocą”. W ramach konkursu należy wykonać dowolną techniką (rysunek, wyklejanka, komiks, film itp. ) pracę, która tę bajkę ilustruje. Prace należy przesyłać do 14 czerwca (liczy się data stempla pocztowego) na adres:

Polski Związek Łowiecki Zarząd Główny, ul. Nowy Świat 35, 00-029 Warszawa, lub pzlow@pzlow.pl

z dopiskiem konkurs na Dzień Dziecka

Nadesłane prace zostaną nagrodzone (decyduje kolejność zgłoszeń) i za zgodą autora opublikowane na naszej stronie internetowej. W ramach nagrody przewidzieliśmy paczki słodkości i gadżetów od Polskiego Związku Łowieckiego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komunikaty

-11° umiarkowane zachmurzenie
1 023 hPa
7km/h SSW
0mm 10%
18 sty
Imieniny: Beatrycze, Bogumił, Krystyna, Liberata, Lubart, Małgorzata, Wenerand, Zuzanna