Medalowe łopaty daniela

Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Rok zdobycia Liczba pkt. CIC Medal Źródło
Medal złoty
1. Werno Piotr Szubin 2018 192,91
2. Połom Edward Zamrzenica 1980 189,72
PO 03
3. Gwizdała Maciej Piotr Szubin 2016 189,69
4. Daniłko Józef Zamrzenica 1989 186,47
PO 03
5. Hein Beata Szubin 2014 186,37
6. Pinkowski Henryk Szubin 2016 185,74
7. Cisoń Andrzej Jan Dąbrowa 2016 185,64
8. Kumkowski Andrzej Zamrzenica 1994 185,23
PO 03
9. Madej Piotr Szubin 2014 184,22
10. Ptaszkiewicz Michał Szubin 2017 184,07
11. Kamieniarz Jarosław Marek Szubin 2014 184,04
12. Werno Piotr Szubin 2010 181,77
13. Kamieniarz Jarosław Marek Szubin 2018 181,44
14. Szulc Aleksandra Szubin 2012 180,22
-
15. Kaczmarek Janusz Zamrzenica 2011 180,09
OHZ N-ctwa Zamrzenica
Medal srebrny
16. Malina Karol Zamrzenica 2011 179,64
OHZ N-ctwa Zamrzenica
17. Kumkowski Batosz Zamrzenica 2017 179,19
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
18. Sługocki Mirosław Dąbrowa 2015 177,29
OHZ LP Nadleśnictwa Dąbrowa
19. Madej Piotr Szubin 2014 176,75
20. Kwiecień Tomasz Dąbrowa 2016 176,25
21. Hansen Stefan Dąbrowa 2012 175,95
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
22. Kamieniarz Jarosław Marek Szubin 2017 175,66
23. Ziemiński Leszek Lutówko 2014 175,51
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
24. Bloching Urlich Dąbrowa 2008 174,60
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
25. Rybka Henryk Dąbrowa 2009 174,55
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
26. Kobierowski Tadeusz Dąbrowa 2014 174,47
27. Madej Piotr Szubin 2018 174,27
28. Gałęzewski Lech Szubin 2018 174,25
29. Gzella Mirosław Dąbrowa 2009 174,21
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
30. Werno Piotr Szubin 2017 174,01
31. Wenda Adam Zamrzenica 2006 173,96
OHZ N-ctwa Zamrzenica
32. Hansen Jens Peter Zamrzenica 2012 173,72
OHZ N-ctwa Zamrzenica
33. Ślęzak Benedykt Szubin 2016 173,53
34. Jacobsen Kim Zamrzenica 2010 173,24
OHZ N-ctwa Zamrzenica
35. Szurlej Łukasz Osie 2015 172,73
36. Gorczyca Stanisław Dąbrowa 2008 172,70
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
37. Pałubicki Rafał Dąbrowa 2017 172,01
38. Zwinge Peter Zamrzenica 2009 171,78
OHZ N-ctwa Zamrzenica
39. Gzella Mirosław Osie 2015 171,78
40. Madej Piotr Szubin 2017 171,50
41. Karetko Artur Dąbrowa 2009 171,07
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
42. Otlewski Krzysztof Dąbrowa 2009 170,98
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
Medal brązowy
43. Ziemiński Leszek Lutówko 2014 168,53
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
44. Gwizdała Dariusz Szubin 2016 168,26
45. Madej Piotr Szubin 2017 167,66
46. Rehumus Gerhard Dąbrowa 2007 167,47
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
47. Dzisko Janusz Dąbrowa 2011 167,04
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
48. Jachowski Stanisław Lutówko 2014 166,42
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
49. Gadzała Jan Osie 2016 166,38
50. Gzella Mirosław Dąbrowa 2008 166,05
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
51. Huusmann Karen Zamrzenica 2012 165,75
OHZ N-ctwa Zamrzenica
52. Włodarczyk Tadeusz Dąbrowa 2010 165,72
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
53. Ziółkowski Grzegorz Dąbrowa 2015 165,60
OHZ LP Nadleśnictwa Dąbrowa
54. Werno Piotr Szubin 2014 165,44
55. Jorgensen Andreas Zamrzenica 2009 165,23
OHZ N-ctwa Zamrzenica
56. Żuchowski Witold Dąbrowa 2008 164,14
57. Nielsen J.A Zamrzenica 2005 162,93
OHZ N-ctwa Zamrzenica
58. Sekuła Mieczysław Dąbrowa 2012 162,88
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
59. Balwierczak Edward Dąbrowa 2012 162,82
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
60. Wagner Tadeusz Dąbrowa 0000 162,19
OHZ Nadleśnictwa Dąbrowa
61. Stępniewski Leszek Różanna 2012 161,91
62. Karwan Marek Lutówko 2016 161,91
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
63. Grugel Marek Tuchola 2016 160,80
64. Gawłowski Roman Lutówko 2009 160,74
ZO PZŁ we Włocławku
65. Siwiak Przermysław Krzysztof Szubin 2018 160,57

Komunikaty

29° pogodnie
1 009 hPa
17km/h S
0mm 4%
26 kwi
Imieniny: Artemon, Klarencjusz, Klet, Marcelin, Marzena, Spycimir