Medalowe wieńce jelenia europejskiego

    Trofeum z byka jelenia stanowi jego poroże zwane wieńcem, dodatkowym trofeum są grandle (dwa szczątkowe kły z górnej szczeki) i czasami skóra. Przy ocenie punktowej wieńców jeleni szczególną uwagę zwraca się na moc poroża, o czym świadczą tzw. punkty pomiarowe, które stanowią 90% ogólnej ilości pkt. Punkty te przyznaje się za: długość tyk i ich grubość oraz rozłogę wieńca (największa wewnętrzna odległość tyk do ich długości), ciężar poroża netto. Ważnym elementem wyceny jest także ilość, długość i regularność rozłożenia odnóg. Piękność wieńca uzależniona jest od jego uperlenia, barwy wielkości i kształtu koron oraz zakończenia odnóg.

Lp. Myśliwy Nadleśnictwo Rok zdobycia Liczba pkt. CIC Medal Źródło
Medal złoty
1. Ferber Patrick Szubin 2018 224,13
2. Chlebowski Bartłomiej Gołąbki 2017 222,75
3. Kliszewski Wiesław Runowo Krajeńskie 2017 216,88
4. Johannesen Henrik Szubin 2015 211,28
5. Szylberg Wacław Miradz 1986 211,14
6. Przybył Janusz Różanna 2016 211,11
7. Ludian Ryszard Franciszek Tuchola 2017 210,66
8. Chimerek Tomasz Runowo Krajeńskie 2017 210,66
OHZ LP Nadleśnictwo Runowo
9. Trawiński Edward Gołąbki 2017 210,18
Medal srebrny
10. Pik Marek Tuchola 2016 209,65
11. Kotliński Ryszard Wojciech Miradz 2007 209,14
-
12. Szylberg Wacław Miradz 1967 208,81
13. Medeńska Barbara Alicja Zamrzenica 2014 208,19
14. Rezmer Ryszard Zamrzenica 2018 206,87
15. Gzella Tomasz Tadeusz Osie 2015 206,78
16. Nadleśnictwo Miradz Miradz 2003 206,15
17. Szefler Konrad Różanna 2012 205,29
18. Kowalski Wiesław Bydgoszcz 2014 204,92
19. Chołuj Mariusz Gołąbki 2013 204,71
20. Świtek Jacek Marian Miradz 2017 204,32
21. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2016 203,97
22. Hennongsen Hans Miradz 2012 203,91
23. Podraza Wiesław Miradz 2015 203,79
24. Popiołkiewicz Leszek Miradz 1994 203,53
25. Gralec Artur Osie 2014 202,83
26. Mądry Augustyn Miradz 1996 202,40
27. Polak Stanisław Gniewkowo 1954 202,29
28. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2014 202,23
29. Krajewski Marek Szubin 2015 201,81
30. Imański Maciej Cierpiszewo 2015 201,29
31. Millet Philippe Zamrzenica 2008 201,25
OHZ N-ctwa Zamrzenica
32. Obarzanek Stanisław Różanna 2009 200,93
-
33. Rejvall Anders Szubin 2012 200,43
OHZ Nadleśnictwa Szubin
34. Szylberg Wacław Miradz 1967 200,32
35. Pałubicki Jakub Hubert Lutówko 2014 200,28
36. Mudyna Jerzy Bydgoszcz 2016 200,14
37. Kristensen Benny Zamrzenica 2014 200,05
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
38. Burdzy Wiesław Żołędowo 2018 199,96
39. Murawiec Jerzy Runowo 2016 199,69
40. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2006 199,66
-
41. Frencel Marcin Dąbrowa 2007 199,46
-
42. Kristensen Niels Zamrzenica 2014 199,26
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
43. Kisielewski Włodzimierz Miradz 2010 199,09
44. Grugel Marek Tuchola 2018 199,07
45. Hennongsen Hans Miradz 2011 198,94
46. Gawor Mirosław Zamrzenica 2014 198,81
47. Klimacki Mariusz Miradz 2017 198,76
48. Brunnberg Josef Miradz 2005 198,40
49. Stranz Piotr Szubin 2006 198,27
-
50. Larsen John Zamrzenica 2005 198,22
OHZ N-ctwa Zamrzenica
51. Oset Jan Gniewkowo 1982 198,15
52. Makowski Henryk Gniewkowo 1993 197,88
53. Jacobsen Benny Szubin 2012 197,51
OHZ Nadleśnictwa Szubin
54. Gondek Sebastian Runowo 2016 197,43
55. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2003 197,20
56. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2009 197,07
57. Stranz Piotr Szubin 2007 196,66
58. Basałaj Adam Różanna 2012 196,37
59. Marczak Mariusz Zamrzenica 2016 196,24
60. Paszkiet Karol Szubin 2015 196,10
61. Hennongsen Hans Miradz 2013 195,94
62. Michalik Klemens Szubin 1986 195,76
63. Stosik Kazimierz Józef Szubin 2010 195,66
64. Kasprzyk Krzysztof Miradz 2007 195,59
-
65. Kurkiewicz Wiesław Runowo Krajeńskie 2012 195,48
66. Szurik Stanisław Szubin 2016 195,45
67. Kipp Anton Miradz 2003 195,38
68. Nadleśnictwo Szubin Szubin 2012 195,38
69. Pieckowski Wojciech Jacek Dąbrowa 2015 195,33
70. Maszudziński Andrzej Zamrzenica 2004 194,92
71. Mądry Augustyn Miradz 2015 194,76
72. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2008 194,67
73. Mądry Augustyn Miradz 2016 194,61
74. Geuting Ludwig Miradz 2003 194,21
75. Pawlak Jan Żołędowo 1997 193,96
-
76. Żuchowski Mateusz Szubin 2017 193,87
77. Filtvedt Gunnar Zamrzenica 2015 193,77
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
78. Barczak Janusz Miradz 2018 193,72
79. Chmielewski Henryk Gniewkowo 2006 193,43
-
80. Oset Tomasz Gniewkowo 2013 193,38
81. Człapa Marek Toruń 2014 193,30
82. Świtek Jacek Marian Miradz 2016 193,19
83. Frydrych Henryk Gniewkowo 2014 193,18
84. Jabłoński Józef Gniewkowo 1993 193,03
85. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2018 193,03
86. Dising Flemiming Szubin 2012 193,00
OHZ Nadleśnictwa Szubin
87. Kraska Krzysztof Piotr Szubin 2012 192,86
88. Świtek Jacek Marian Miradz 2017 192,72
89. Niegolewski Zygmunt Przymuszewo 1961 192,63
90. Nitka Wiesław Adam Szubin 2018 192,48
91. Bystrup Per Zamrzenica 2011 192,30
OHZ N-ctwa Zamrzenica
92. Primdahl Soren Szubin 2011 192,28
OHZ Nadleśnictwa Szubin
93. Świadek Bogdan Osie 2009 192,21
94. Adamsen Keneth Szubin 2008 192,19
OHZ Nadleśnictwa Szubin
95. Soboczyński Edward Cierpiszewo 1932 192,10
Morow K. 1994 r.
96. Kawecki Waldemar Adam Dąbrowa 2014 191,99
97. Medeński Stefan Zamrzenica 2010 191,95
OHZ N-ctwa Zamrzenica
98. Foged Jesper Tuchola 2009 191,80
OHZ Nadleśnictwa Tuchola
99. Niedziela Zbigniew Michał Miradz 2018 191,78
100. Skórzewski Zygmunt Łabiszyn 1932 191,70
Morow K. 1994 r.
101. Boguski Janusz Dąbrowa 2009 191,70
102. Hałas Leszek Lutówko 2015 191,57
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
103. Słomiński Adam Różanna 2018 191,57
104. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 1996 191,48
105. Serzycki Krzysztof Osie 2015 191,45
106. Sorensen Jeremi Miradz 2012 191,21
107. Andersen Michael Zamrzenica 2015 191,11
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
108. Bertrand Jerzy Osie 2014 191,09
109. Nadleśnictwo Zamrzenica Zamrzenica 2016 191,04
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
110. Burdzy Wiesław Różanna 2018 190,77
111. Ziemiński Leszek Lutówko 2014 190,74
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
112. Adamczyk Adam Mieczysław Gołąbki 2018 190,70
113. Wernik Dariusz Lutówko 2016 190,66
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
114. Wilkowski Wojciech Dąbrowa 2016 190,45
115. Kuskowski Leopold Różanna 2005 190,30
-
116. Lenze Heinz Miradz 2005 190,27
117. Cisoń Andrzej Jan Żołędowo 2018 190,24
118. Jeppesen Peter Zamrzenica 2007 190,21
OHZ N-ctwa Zamrzenica
119. Saganowski Błażej Żołędowo 2014 190,21
120. Człapa Robert Dąbrowa 2015 190,14
121. Koronowski Zbigniew Woziwoda 2015 190,12
Medal brązowy
122. Świtek Jacek Marian Miradz 2019 189,87
123. Pałubicki Rafał Dąbrowa 2011 189,76
124. Lassen Michael Zamrzenica 2016 189,27
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
125. Polak Stanisław Gniewkowo 1955 189,16
126. Bednarski Tadeusz Różanna 2006 189,04
-
127. Karwan Marek Lutówko 2016 189,03
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
128. Olejnik A. Miradz 1963 188,86
129. Mikołajczak Zbigniew Solec Kujawski 1992 188,86
130. Jeziorski Paweł Bydgoszcz 2017 188,68
131. Gliwa Tomasz Szubin 2007 188,57
-
132. Stosik Maciej Wojciech Szubin 2018 188,39
133. Kaczmarek Marian Dąbrowa 2012 188,36
134. Adamczyk Adam Mieczysław Gołąbki 2018 188,31
135. Szurik Artur Szubin 2018 188,30
136. Podraza Wiesław Miradz 2016 188,22
137. Mądry Augustyn Miradz 2007 188,07
-
138. Niedziela Zbigniew Michał Miradz 2014 187,88
139. Kuskowski Hubert Różanna 2013 187,76
140. Sorensen Robert Zamrzenica 2014 187,74
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
141. Jensen Bent Zamrzenica 2016 187,73
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
142. Dziarnowski Wojciech Lutówko 2017 187,69
143. Hałat Cezary Lutówko 2015 187,54
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
144. Rychlicki Z. Różanna 1955 187,43
145. Pantkowski B. Solec Kujawski 1954 187,02
146. Łukowicz Jan Czersk 1932 187,00
147. Walterbach Tomasz Gołąbki 2013 186,99
148. Banaczek Patryk Rytel 2017 186,84
149. Boguski Janusz Dąbrowa 2017 186,82
150. Hemmingsen Thomas Szubin 2015 186,80
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
151. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2008 186,75
152. Pierzchalski Krzysztof Szubin 2017 186,71
153. Jankowski W. Szubin 1957 186,60
154. Żuryń Sławomir Różanna 2016 186,56
155. Ściesiński Maciej Różanna 2015 186,53
156. Kakietek Andrzej Bogdan Różanna 2018 186,53
157. Świerczyński Witold Cierpiszewo 2014 186,52
158. Makowski Janusz Stanisław Gniewkowo 1994 186,35
-
159. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 1988 186,20
160. Majewski Włodzimierz Szubin 2008 186,13
161. Skurczewski Jerzy Przymuszewo 2018 186,11
162. Dziwnik Mariusz Cierpiszewo 2018 186,09
163. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2017 186,07
164. Bkorge Fredrik Zamrzenica 2014 186,04
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
165. Kristensen Kristina Zamrzenica 2014 186,01
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
166. Szymczak Walenty Gołąbki 2014 185,97
167. Jaworski Roman Runowo 2005 185,96
-
168. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2012 185,96
169. WKŁ Nr 251 "Szarak" w Rzywnie Szubin 2014 185,73
170. Bielicki A. Tuchola 1932 185,70
171. Człapa Robert Toruń 2017 185,65
172. Sobkiewicz T Solec Kujawski 1954 185,47
173. Kowalski Wiesław Bydgoszcz 2013 185,36
174. Ciesielski Stanisław Kazimierz Bydgoszcz 2016 185,21
175. Gawron Waldemar Solec Kujawski 2018 185,14
176. Osiniak Marek Różanna 2017 185,13
177. Grugel Marek Tuchola 2018 185,00
178. Wielewski Stefan Czers 1975 184,91
179. Szurik Artur Runowo 2017 184,90
180. Obarzanek Stanisław Różanna 2010 184,68
181. Szymczak Marcin Miradz 2018 184,63
182. Ratz Andrzej Romuald Bydgoszcz 2011 184,63
183. Lenarcik Sławomir Miradz 2015 184,55
184. Vogt H. Miradz 1983 184,54
185. Adamczyk Adam Mieczysław Lutówko 2015 184,53
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
186. Romanowski Lech Bydgoszcz 2015 184,52
187. Wiczewski Maciej Szubin 2017 184,51
188. Kraska Krzysztof Piotr Żołędowo 2018 184,49
189. Gmitrzak Mateusz Adam Dąbrowa 2016 184,43
190. Stawicki Stanisław Szubin 2017 184,33
191. Smoliński Roman Tuchola 2015 184,33
192. Mielcarek Jakub Leon Gniewkowo 2012 184,32
193. Fischer R. Czersk 1932 184,30
194. Czapiewski Eugeniusz Tuchola 2010 184,23
195. Nadleśnictwo Miradz Miradz 2012 184,05
196. Vogt H. Miradz 1968 183,99
197. Cegiełka Rajmund Szubin 2016 183,98
198. Kędzierski Marek Miradz 2017 183,94
199. Esze Bohdan Władysław Gniewkowo 1968 183,80
200. Mehl Lars Szubin 2015 183,78
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
201. Kowalewski Adam Piotr Solec Kujawski 2013 183,75
202. Kraska Krzysztof Piotr Szubin 2011 183,66
203. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 2007 183,64
204. Kowalewski Piotr Solec Kujawski 2017 183,41
205. Imański Maciej Gniewkowo 2018 183,00
206. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 0000 182,94
207. Pałubicki Jakub Hubert Lutówko 2018 182,76
208. Koperski Janusz Gołąbki 2017 182,75
209. Gackowski Zygfryd Zamrzenica 2015 182,70
210. Kiszkurno J. Zamrzenica 1963 182,63
211. Zieliński Dariusz Jan Osie 2012 182,44
212. Nadleśnictwo Miradz Miradz 2013 182,23
213. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2017 182,20
214. Trawiński Piotr Michał Gołąbki 2018 182,02
215. Rozynek Andrzej Dąbrowa 2016 181,94
216. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2017 181,91
217. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2018 181,83
218. Krzemień Mieczysław Miradz 2015 181,71
219. Smółka Janusz Miradz 2005 181,58
-
220. Krzemień Zygmunt Dąbrowa 2016 181,58
221. Hałas Leszek Lutówko 2014 181,53
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
222. Śliź Stanisław Zamrzenica 2013 181,28
223. Świtek Jacek Marian Miradz 2012 181,24
224. Esze Bohdan Władysław Gniewkowo 1975 181,23
225. Pałubicki Jakub Hubert Lutówko 2015 181,18
226. Vogt H. Miradz 1961 181,16
227. Bajczyk Michał Gołąbki 2018 180,77
228. Zomkowski Rafał Kazimierz Dąbrowa 2015 180,73
229. Żyliński Marek Gniewkowo 2014 180,73
230. Borlik Tomasz Runowo 2017 180,64
231. Mikołajewski Łukasz Szubin 2013 180,51
232. Żmuda Trzebiatowski Janusz Dąbrowa 2016 180,45
233. Gackowski Zygfryd Zamrzenica 2010 180,39
234. Krajewski Jerzy Szubin 2014 180,32
235. Szulc Aleksandra Szubin 2014 180,29
236. Zieliński Dariusz Jan Osie 2014 180,13
237. Kowalski Stefan Toruń 2017 180,12
238. Kaczorowski Józef Tadeusz Żołędowo 2013 180,08
239. Komorowski Przemysław Rafał Gniewkowo 2018 180,08
240. Mądry Augustyn Miradz 2004 180,06
241. Makowski Janusz Stanisław Gniewkowo 1996 180,05
242. Kowalewski Adam Piotr Gołąbki 2017 180,00
243. Górski Jan Tuchola 1931 179,90
244. Kotliński Ryszard Wojciech Miradz 2019 179,88
245. Persson Bertil Olov Zamrzenica 2016 179,75
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
246. Pedersen Kari Szubin 2014 179,72
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
247. Szulc Witold Szubin 2011 179,62
248. Burdzy Wiesław Różanna 2015 179,45
249. Samorek Henryk Szubin 2009 179,41
-
250. Kaczmarek Łukasz Krzysztof Woziwoda 2015 179,32
251. Otlewski Krzysztof Osie 2013 179,26
252. Krakowiak Andrzej Żołędowo 2013 178,98
253. Krakowiak Andrzej Żołędowo 2013 178,98
254. Walisko K. Solec Kujawski 1976 178,93
255. Kuśnierek Tadeusz Szubin 2019 178,87
256. Łukowicz Jan Czersk 1933 178,80
257. Świtek Jacek Marian Miradz 2013 178,64
258. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 1995 178,42
259. Nielsen J.A Szubin 2014 178,22
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
260. Barłóg Stanisław Szubin 2012 178,21
261. Jaworski Andrzej Szubin 2017 178,15
262. Gruchot Piotr Solec Kujawski 2008 178,10
-
263. Ziemiński Leszek Runowo Krajeńskie 2017 178,06
OHZ LP Nadleśnictwo Runowo
264. Adamczyk Adam Mieczysław Zamrzenica 2015 178,05
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
265. Karwan Marek Lutówko 2016 178,05
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
266. Kaczorowski Józef Tadeusz Zamrzenica 2016 178,00
267. Walczak Wiesław Bydgoszcz 2019 177,95
268. Grom Grzegorz Lutówko 2016 177,79
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
269. Jensen Bjarne Zamrzenica 2017 177,78
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
270. Kośmider Wiesław Osie 1987 177,74
271. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 1986 177,73
272. Janikowski Przemysław Piotr Bydgoszcz 2016 177,65
273. Kuskowski Hubert Różanna 2007 177,60
-
274. Kumkowski Batosz Zamrzenica 2014 177,56
275. Świtek Jacek Marian Miradz 2010 177,56
276. Krzemień Zygmunt Miradz 2010 177,55
277. Zomkowski Wojciech Osie 2015 177,50
278. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2006 177,45
-
279. Granat Marek Żołędowo 2016 177,41
280. Wójt Jarosław Szubin 2016 177,37
281. Kaczmarek Andrzej Feliks Miradz 1998 177,32
282. Szurik Stanisław Szubin 2016 177,26
283. Karwan Marek Lutówko 2014 177,19
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
284. Walterbach Tomasz Gołąbki 2015 177,13
285. Fryca Maciej Tuchola 2015 177,02
286. Lauter Zbigniew Gołąbki 2018 176,89
287. Łąpieś Sławomir Lutówko 2016 176,89
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
288. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 1991 176,85
289. Smółka Janusz Miradz 2013 176,82
290. Nowicki Marcin Cierpiszewo 2015 176,77
291. Gzella Mirosław Osie 2015 176,50
292. Drzazgowski Józef Miradz 2017 176,46
293. Chołody Henryk Tuchola 2016 176,35
294. Synakiewicz Grzegorz Szubin 2017 176,35
295. Wenta Hubert Przymuszewo 2016 176,27
296. Żyliński Marek Gniewkowo 2010 176,23
297. Medeński Stefan Tuchola 2016 176,11
OHZ LP Świt
298. Mudyna Jerzy Bydgoszcz 2014 176,01
299. Szurik Artur Runowo 2015 176,00
300. Makowski Janusz Stanisław Gniewkowo 2011 175,93
301. Lesak Ryszard Osie 2015 175,92
302. Pinkowski Tomasz Szubin 2014 175,89
303. Sowa Adam Cierpiszewo 2011 175,80
304. Lund Frank Robert Zamrzenica 2014 175,74
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
305. Przybylski Jerzy Szubin 2017 175,73
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
306. Solon Bogumił Dąbrowa 2016 175,72
307. Pierzchalski Krzysztof Szubin 2018 175,70
308. Wegner Marian Runowo 2015 175,61
309. Szurik Stanisław Szubin 2014 175,47
310. Garbacz Mirosław Dąbrowa 2016 175,47
311. Przemorski Jan Szubin 2008 175,46
-
312. Przybylski Jerzy Szubin 2016 175,32
313. Żmuda Trzebiatowski Janusz Dąbrowa 2017 175,27
314. Ściesiński Marek Różanna 2008 175,15
-
315. Wilkowski Wojciech Dąbrowa 2017 175,08
316. Górski Jan Tuchola 1931 175,00
317. Krajewski Marek Szubin 2014 174,98
318. Szurik Artur Szubin 2016 174,98
319. Kiszkurno J. Zamrzenica 1959 174,97
320. Szmańda Marian Miradz 2015 174,92
321. Zimni Werner Szubin 2007 174,91
-
322. Vestergaard Niels Zamrzenica 2017 174,88
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
323. Gmitrzak Maciej Andrzej Dąbrowa 2015 174,87
324. Świtek Jacek Marian Miradz 2005 174,86
-
325. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2018 174,85
326. Tadych Jacek Szubin 2017 174,81
327. Lepschiński J. Tuchola 1936 174,80
328. Grugel Marek Tuchola 2017 174,77
329. Pawlak Roman Miradz 2001 174,75
330. Kieler David Zamrzenica 2016 174,51
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
331. Kośmider Wiesław Osie 1985 174,50
332. Frukacz Sławomir Dąbrowa 2010 174,37
333. Spica Stanisław Tuchola 2017 174,37
334. Kristensen Benny Zamrzenica 2014 174,22
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
335. Krajewski Jerzy Szubin 2016 174,16
336. Barłóg Zbigniew Runowo Krajeńskie 2014 174,10
337. Kaczmarek Marian Dąbrowa 2015 173,98
338. Szymczak Walenty Gołąbki 2013 173,92
339. Hein Łukasz Szubin 2019 173,89
340. Madany Dawid Marek Szubin 2018 173,71
341. Troszczyński Zygmunt Gniewkowo 2007 173,63
-
342. Pałubicki Rafał Lutówko 2018 173,58
343. Baś Krzysztof Runowo 2018 173,51
344. Prusak Piotr Gniewkowo 2015 173,49
345. Drobińska Wioletta Rytel 2012 173,31
346. Lepschiński J. Tuchola 1935 173,30
347. Świtek Jacek Marian Gniewkowo 2005 173,28
-
348. Sorensen Torben Zamrzenica 2015 173,18
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
349. Kośmider Wiesław Osie 1975 173,07
350. Szurlej Łukasz Osie 2013 173,01
351. Walczak Mirosław Szubin 2007 172,98
-
352. Ritter Zbigniew Tadeusz Woziwoda 2017 172,89
353. Zimni Werner Szubin 2006 172,86
-
354. Wegner Marian Runowo 2017 172,82
355. Danielewicz Sławomir Szubin 2015 172,79
356. Gudmand Jensen Peter Szubin 2014 172,79
OHZ LP Nadleśnictwo Szubin
357. Nawrocki Stanisław Bydgoszcz 2008 172,77
-
358. Przybylski Rafał Bydgoszcz 2017 172,68
359. Kowalewski Adam Piotr Solec Kujawski 2016 172,67
360. Niedźwiedzki Roman Bydgoszcz 2014 172,59
361. Jarmuszewski Kazimierz Szubin 2006 172,57
-
362. Szyda Adam Zamrzenica 2016 172,53
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
363. Torbjorn Persson Ulf Anders Zamrzenica 2016 172,38
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
364. Szymczak Marcin Miradz 2015 172,32
365. Gajer Karol Osie 0000 172,32
366. Kubiak Bartłomiej Piotr Różanna 2015 172,30
367. Pik Marek Tuchola 2015 172,30
368. Bittner Jarosław Adam Bydgoszcz 2015 172,24
369. Mikulicz Sergiusz Solec Kujawski 1986 172,20
-
370. Kamiński Jerzy Szubin 2005 172,20
-
371. Komorowski Przemysław Rafał Gniewkowo 2017 172,07
372. Hochel Piotr Lutówko 2014 171,94
373. Dąbrowski Adam Bydgoszcz 2013 171,83
374. Wesołowski Wiesław Gniewkowo 2015 171,80
375. Górski Jan Tuchola 1932 171,80
376. Montowski Zbyszko Różanna 2012 171,80
377. Kamiński Jerzy Runowo Krajeńskie 2008 171,71
-
378. Mądry Augustyn Miradz 1989 171,63
379. Mądry Augustyn Miradz 2011 171,51
380. Kaczmarek Janusz Dąbrowa 2016 171,47
381. Mikołajewski Romuald Ryszard Szubin 2018 171,37
382. Cichoń Tadeusz Solec Kujawski 2008 171,35
-
383. Jabłoński Józef Gniewkowo 1990 170,95
384. Świtek Jacek Marian Miradz 2011 170,92
385. Flo Kjell Martin Zamrzenica 2014 170,91
OHZ LP Nadleśnictwo Zamrzenica
386. Medeński Stefan Lutówko 2014 170,91
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
387. Esze Bohdan Władysław Gniewkowo 1978 170,65
388. Wielewski Zdzisław Przymuszewo 2015 170,62
389. Kośmider Wiesław Osie 1981 170,61
390. Mądry Augustyn Miradz 1993 170,57
391. Kośmider Wiesław Osie 1989 170,53
392. Poraziński Wiesław Zamrzenica 2018 170,53
393. Karwan Marek Lutówko 2014 170,47
OHZ LP Nadleśnictwo Lutówko
394. Badzińśki Ryszard Runowo 2015 170,34
395. Oset Tomasz Gniewkowo 2014 170,32
396. Kowalski Stefan Toruń 2017 170,29
397. Ostrowski Henryk Gołąbki 2014 170,26
398. Majewski Włodzimierz Szubin 2009 170,23
399. Bojanowski Marcin Szubin 2016 170,23
400. Przemorski Grzegorz Szubin 2019 170,23
401. Możejko Dariusz Bydgoszcz 2014 170,02

Komunikaty

26° przeważnie słonecznie
1 028 hPa
9km/h SSE
0mm 10%
23 sie
Imieniny: Apolinary, Benicjusz, Filip, Klaudiusz, Laurenty, Leoncja, Lubomira, Piotra, Róża, Sulirad, Walerian, Zacheusz